Ünlü çift, kutlama için de düğünlerinde tercih ettikleri mor kıyafetleri yeniden giydiler. 1999 senesinde görkemli bir düğünle nikah masasına oturan Victoria Beckham ve David Beckham çifti evliliklerinin 25. yıldönümü kutladı.

Victoria Ve David Beckham Evliliklerinin 25 Yilini Kutladi-1
25. seneleri için özel bir kutlama yapmayı tercih eden ünlü çift, düğünlerinden sonra yaptıkları kutlamada giydikleri mor renkteki kıyafetleri yeniden giymeyi tercih etti. Antonio Berardi imzalı kıyafetleri yeniden giyen ikili, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda "Bakın ne bulduk" notunu yazdı. Genç kızlara taş çıkartan fiziğiyle adeta yıllara meydan okuduğunu kanıtlayan Victoria Beckham, şıklığıyla hayranlarını büyüledi. 1999 yılında Spice Girls grubunda şarkıcılık yapan Victoria Beckham ile David Beckham, düğünlerine 4 aylık oğullarıyla katılm sağlamıştı.

Victoria Ve David Beckham Evliliklerinin 25 Yilini Kutladi-2

Neslim ve İnanç Güngen tutuklandı Neslim ve İnanç Güngen tutuklandı

VOCTORİA BECKHAM KİMDİR?
Victoria Caroline Beckham, 17 Nisan 1974 yılında hayata gözlerini açmıştır. İngiliz iş insanı, moda tasarımcısı, model ve şarkıcıdır. Posh Spice lakabını aldığı Spice Girls kız grubunun bir üyesi olarak 1990'larda öne çıkmıştır. Dünya çapında 100 milyondan fazla albüm satan grup, tüm zamanların en çok satan kadın grubu olmuştur. Spice Girls'ün 2001'de dağılmasının ardından Beckham, Virgin Records ile anlaşmıştır ve kendi adını taşıyan ilk solo albümünü yayımlayarak İngiltere'de Top 10'a giren iki single çıkarmıştır. Beckham, çeşitli belgesel ve reality şovlarda rol almıştır. Çirkin Betty'nin (2007) bir bölümünde cameo olarak görünmüştür ve Project Runway (2008), Germany's Next Topmodel (2009) ve American Idol'da (2010) konuk jüri üyesi olmuştur.