Sıcak yaz günlerinde hamileler sıvı kaybına dikkat etmeli Sıcak yaz günlerinde hamileler sıvı kaybına dikkat etmeli

Ünlü kozmetik mağazasının indirim gününde alışveriş esnasında yaşadığı kavgadaki halleriyle gündem olan Beyza isimli genç kadın, yerli korku filmi Siccin 8’den rol teklifi almıştı. Kozmetik mağazasındaki kavgasıyla meşhur olan Beyza’nın bu filmden 1 milyon TL kazanacağı öğrenildi. Beyza’nın kavga görüntüleri gündemden düşmezken aynı kozmetik mağazasının yeni başlayan indirim günlerinde benzer kavgalar yaşandı. İndirim kavgasını görenler sosyal medyada ‘Siccin 9 için kavgalar başladı’ yorumlarını yaptı.

GÖZLERİNİ AÇIP BAĞIRDIĞI ANLAR GÜNDEM OLMUŞTU

Kozmetik mağazasının indirim günlerinden yararlanmak için alışverişe giden ve mağazada ettiği kavgadaki halleriyle gündem olan Beyza, kavga videosuyla sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Bir mağaza çalışanı ile yaşadığı kavga anında gözlerini açarak bağırdığı görüntüleri sosyal medyada yorum yağmuruna tutulan Beyza, bu kavga sayesinde hayatının fırsatını yakaladı. Beyza’ya Siccin 8’den rol teklifi geldi.

Siccin 8 Indirim Kavgasindaki Beyzayi Transfer Edince Siccin 9 Icin Kavga Basladi-11 MİLYON TL KAZANACAK

Siccin 7 filminin galasına katılan Beyza, filmin gelecek serisi için rol teklifi aldı. Takvim’in haberine göre Beyza, Siccin 8 filminin kadrosuna dahil oldu. Genç kadının bu filmden 1 milyon TL gelir elde edeceği iddia ediliyor. 

Siccin 8 Indirim Kavgasindaki Beyzayi Transfer Edince Siccin 9 Icin Kavga Basladi-2İNDİRİM KAVGALARI DEVAM EDİYOR

Öte yandan yine ünlü kozmetik mağazasının yeni başlayan indirim günlerinde benzer kavgalar yaşanmaya devam etti. İndirim için mağaza önünde uzun kuyruklar oluşturanlar sosyal medyanın gündemine yerleşirken mağazanın farklı şubelerinden gelen kavga görüntüleri de sosyal medyada gündem oldu ve ‘Siccin 9 için kavgalar başlamış’ şeklinde yorumlar geldi.