Fenomen Gaga Bulut gözaltına alındı Fenomen Gaga Bulut gözaltına alındı

Dizide Süreyya Hatun karakterine can veren Dilin Döğer yaşadığı korku dolu anları bir bir anlattı. Başrollerini Erkan Petekkaya ve Sezin Akbaşoğulları ile paylaştığı O Kız dizisinde can verdiği Zeynep karakteri ile adından sık sık söz ettiren Dilin Döğer şimdilerde Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinde Süreyya Hatun karakterine hayat vermeye devam ediyor.

Kudus Fatihi Selahaddin Eyyubi Dizi Setinde Kaza-1YAŞADIĞI KORKU DOLU ANLARI ANLATTI
Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Dilin Döğer Süreyya Hatun karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Dizideki sahneleri oldukça beğenilen ünlü oyuncu sette yaşadığı bir kazayı anlattı. Büyük bir kaza atlattığını dile getiren Döğer at binme sahnesinde kaza geçirdiğini ifade etti. Döğer şu ifadeleri kullandı; Eğitim veren hocamız çok iyiydi. Ama günün sonunda atın ne yapacağını kestiremiyorsunuz. Gün boyu belki çok yorulduğu için bacağıma tekme yedim. Uzun süre bacağımda iz bıraktı.

DİLİN DÖĞER KİMDİR?
Dilin Döğer, 22 Şubat 1995 tarihinde Diyarbakır'da hayata gözlerini açmıştır. İlk ve Ortaokul eğitimini Mersin'de tamamladıktan sonraailesi ile birlikte Ankara'ya yerleşmiştir. Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi Bölümü'nden mezun olmuştur. 2021 yılında, 'Ex Aşkım' dizisinde canlandırdığı 'Afife' karakteriyle başlamıştır ve geniş bir kitle tarafından tanınmıştır. Başrolünde Erkan Petekkaya'nın yer aldığı "O Kız" dizisinde Zeynep karakterine hayat vermiştir.