Zodyak dünyasında manipülatif olma özelliğiyle bilinen ve etkileyici stratejiler geliştiren iki burç, akrep burcunun bile önüne geçebilmektedir. Zodyak'ta manipülasyon söz konusu olduğunda, akrep burcunun bu konuda uzman olduğunu düşünmek oldukça yaygındır. Sandığınızdan daha etkili olabilen başka burçlar da bulunmaktadır. Bu iki burç, insanları şaşırtan stratejileriyle tam bir manipülasyon ustasıdırlar. Yengeç ve balık burçları, su elementinin derin duygusal dünyasında yaşayan iki burcu olarak tanınmakla beraber bu duygusal derinlik bazen manipülatif davranışlara da yol açabilmektedir.

En Manipulatif Burclar-1
YENGEÇ BURCU- “Yengeç burçları, duygusal ve hassas doğalarıyla tanınırlar. Bu özellikleri, onları manipülasyon konusunda ustalaşmış hale getirebilir. Yengeçler, alınganlıklarını ve duygusal tepkilerini kullanarak çevrelerindeki insanları etkileyebilirler. Özellikle tartışmalarda kendilerini mağdur göstererek, karşı tarafı suçlu hissettirme konusunda oldukça başarılıdırlar. Bu sayede, istediklerini elde etmek için duygusal manipülasyonu sıkça kullanırlar.”

Bu durum göz sağlığını tehdit ediyor Bu durum göz sağlığını tehdit ediyor

En Manipulatif Burclar-2

BALIK BURCU- “Balık burçları, hayalperest ve sezgisel yapılarıyla bilinirler. Bu sezgisel güçleri, onları manipülasyon konusunda oldukça etkili kılar. Balıklar, karşılarındaki kişilerin duygusal zayıflıklarını sezerek, bu zayıflıkları kendi lehlerine kullanabilirler. Nazik ve yardımsever görünümleri altında, istediklerini elde etmek için ince hesaplar yapabilirler. Balık burçları, empati yeteneklerini kullanarak, karşılarındaki kişileri kendi istekleri doğrultusunda yönlendirebilirler.”