Limonlu su, maden suyu, Türk kahvesi gibi içecekler, farklı zamanlarda tüketildiğinde vücudunuzun ihtiyaçlarına yanıt vermeye hazırdır. Günlük yaşamınızda hangi içeceği ne zaman tercih ettiğiniz, sağlığınız ve performansınız üzerinde düşündüğünüzden daha fazla etkiye sahip bir eylemdir. Limonlu suyla güne taze başlayabilir, maden suyuyla sindirimi destekleyebilir ve Türk kahvesiyle öğleden sonra enerjinizi yükseltmeniz mümkün.

Bu Icecekleri Ne Zaman Icmelisiniz-1
Limonlu su uyanınca içilmeli. Bu sayede gününüze sağlıklı bir başlangıç yapmanıza yardımcı olabilmektedir. Limonlu su vücudunuzu hidrat eder, sindirim sistemini uyandırır ve metabolizma hızını artırmaktadır. Aç karnına içilen yeşil çay, mide rahatsızlığına sebep olabilmektedir. Bu sebeple yeşil çay kahvaltıdan sonra içilmelidir. Mineral deposu maden suyunun öğle yemeğinde içilmesi tavsiye edilmektedir. Türk kahvesinin öğleden sonra içilmesi sağlık açısından daha uygun olacaktır. Probiyotik zengini kefirin akşam yemeğinde içilmesi tavsiye ediliyor.

Bu durum göz sağlığını tehdit ediyor Bu durum göz sağlığını tehdit ediyor

Bu Icecekleri Ne Zaman Icmelisiniz-2
Sakinleştirici, stres ve kaygıyı azaltıcı gibi özelliklere sahip olan papatya çayı uymadan hemen önce içildiğinde en iyi şekilde etki göstermekte.