Ticaret Bakanlığı’na gelen talep ve öneriler değerlendirildi ve hem berber hem de kuaför dükkanları için yeni bir karar alındı. Sektör paydaşlarından gelen teklif ve önerileri değerlendiren Ticaret Bakanlığı, kuaför, berber ve güzellik salonlarının ülke genelinde haftanın bir günü kapalı olmasına karar verdi. Bu kararın ardından gözler berber, kuaför ve güzellik salonlarının kapalı olacağı güne çevrildi. Berberler ve kuaförler hangi gün kapalı olacak araştırılıyor. İşte detaylar…

BERBERLER VE KUAFÖRLER PAZAR GÜNÜ AÇIK MI?

Berber ve kuaförler ile güzellik salonlarının kapalı olacağı günler ile ilgili duyurular takip ediliyor. Vatandaşlar da berberler ve kuaförler hangi günler kapalı? Berberler Pazar günü açık mı? Kuaförler Pazar günü açık mı, kapalı mı sorusuna yanıt arıyor. Ticaret Bakanlığı’nın, berberler, kuaförler ve güzellik salonlarının haftanın bir günü kapalı olması uygulaması ile ilgili kararının ardından Ankara ve İstanbul’daki berberlerden Pazar günü çalışmama kararı geldi.

Berberler Pazar Gunu Acik Mi Kapali Mi Pazar Gunu Acik Berber Var Mi-1PAZAR GÜNLERİ KAPALI OLACAK

En manipülatif burçlar! En manipülatif burçlar!

Bu karar kapsamında berberler, kuaförler ve güzellik salonları artık Pazar günleri kapalı olacak. Söz konusu uygulamanın 1 Temmuz tarihinden itibaren yürürlüğe girdiği aktarılırken Valilikler tarafından belirlenmiş olan günlerde kapalı olmadığı tespit edilen işletmelere ise idari yaptırım uygulanacak.