Friends dizisinin sevilen karakteri Chandler Bing olarak bilinen Matthew Perry, 28 Ekim 2023 yılında Malibu'daki evinin jakuzisinde ölü bulunmuştu. Oyuncunun ölümüyle alakalı araştırmalar hala devam ederken ardında bıraktığı serveti ortaya çıktı.

Dünyaca ünlü yıldız kıyafetiyle alay konusu oldu! “Bebek bezi giymiş gibi” Dünyaca ünlü yıldız kıyafetiyle alay konusu oldu! “Bebek bezi giymiş gibi”

1 Yil Once Evinde Olu Bulunan Matthew Perrynin Serveti Ortaya Cikti-1SERVETİ 1,5 MİLYON DOLAR
Ünlü oyuncu Perry'nin,servetinin 1,5 milyon olduğu öğrenildi. Oyuncu servetini ölümünden önce Woddy Allen'ın Annie Hall filmindeki karakterinden esinlenerek kurulan 120 milyon doların üzerinde değeri olan Alvy Singer Living Trust vakfa bağışlamayı tercih etmişti. Son mahkeme belgelerine göre Perry'nin serveti 1,5 milyon dolar olarak açıklanmasının sonrasında bu servetin artık 120 milyon doların üzerinde değeri olan bir vakfın parçası oldu. Başlangıçta tahmin edilenden daha yüksek bir servete sahip olduğu düşünülen Perry'nin ABD'nin Kaliforniya eyaletinde hiçbir gayrimenkulünün olmadığı iddia edilirken, Pacific Palisades'te hayatını kaybettiği 6 milyon dolarlık evin, vasisi Lisa Fersuon'a ait olduğu kaydedildi.

1 Yil Once Evinde Olu Bulunan Matthew Perrynin Serveti Ortaya Cikti-2
Los Angeles polisi, Perry'nin ölümüyle ilgili soruşturmayı hala devam ettiriyor. Perry'nin vücudunda bulunan ketaminin nasıl elde edildiği ve ölümüne nasıl etki ettiği detaylı bir şekilde araştırılmaya devam ediyor. İddialara göre, soruşturma sona yaklaşmak üzere ve birkaç kişinin sorumlu tutulabileceği ifade ediliyor. Dünyaca ünlü oyuncu Matthew Perry, kariyerinin zirvesindeyken alkol ve uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele etmiş ve birçok kez rehabilitasyon merkezlerinde tedavi almıştı.