Ziraat Bankası tarafından yaz aylarına özel kampanyalar düzenlenmeye devam ediyor. 20 Mayıs’ta başlayan hediye lira kampanyasından sadece Bankkart sahipleri yararlanabiliyor. 30 Haziran’da sona erecek olan kampanya Tatilsepeti işbirliği ile hazırlandı. Tatilsepeti sitesi üzerinden otel rezervasyonu yapan Bankkart sahiplerine hiçbir şart aranmadan 7 bin 500 TL’ye kadar hediye lira veriliyor. Tatilsepeti üzerinden alışveriş yapan müşterilere 2 bin 500 TL’den 7 bin 500 TL’ye kadar farklı miktarlarda hediye lira hakkı tanınıyor.

Ziraat Bankası’ndan harcarken kazandıran kampanya

Ziraat Bankası’nın yaz tatiline özel hazırladığı kampanya kapsamında Tatilsepeti üzerinden yapılan alışverişin miktarı belirleyici oluyor. Tatilsepeti sitesi üzerinden 25 bin TL ile 99 bin TL arasında tatil alışverişinde bulunan vatandaşlara 2 bin 500 TL ile 7 bin 500 TL arasında nakit hediyesi veriliyor. 100 bin TL ve üzeri tatil rezervasyonunda bulunan müşterilere ise 7 bin 500 TL hediye ediliyor. Tatil alışverişi için harcama yaparken kazanmanızı sağlayan kampanya sadece Bankkart müşterilerini kapsıyor. Kampanya kapsamında kazanılan hediye liralar Bankkart hesabına yatırılmaktadır.

Ziraat Bankası Kampanyası’na Katılım Koşulları

Ziraat Bankası ile Tatilsepeti’nin ortaklaşa hazırladığı kampanyaya katılım sağlamak isteyenlerin belirli koşulları yerine getirmesi gerekmektedir. 30 Haziran tarihine kadar kampanyaya başvuru işlemleri tamamlanmalıdır. Ziraat Bankası’na ait mobil uygulama üzerinden veya bankkart.com.tr adresinden kampanyaya başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca, Tatilsepeti sitesine SMS göndererek de başvuru işleminizi gerçekleştirme fırsatınız bulunmaktadır. Tatilsepeti sitesinden yapılacak olan tatil rezervasyonunun ödemesinin Bankkart ile ödenmesi gerekmektedir. Bankkart müşterilerinin tatil alışverişlerinin miktarına göre belirlenen hediye liraları 15 Temmuz tarihine kadar hesaplarına aktarılmış olacaktır. Kampanyaya başvuru yapmadan önce Tatilsepeti’nden alışveriş yapan müşteriler hediye lira kazanma hakkını kaybetmiş sayılmaktadır. İlk olarak kampanyaya başvuruda bulunmaz akabinde de tatil alışverişinizi yapmanız gerekmektedir.

Bankkart’a özel nakit hediyesi

Ziraat Bankası’nın Tatilsepeti işbirliği ile düzenlediği kampanya bireysel müşterileri kapsamaktadır. Bankkart sahibi yalnızca bir sefer kampanyaya katılabilir. Birden fazla başvuru yapılması halinde değerlendirmeye alınmaz. Bankkart hesabına yatırılan hediye liraların kullanılabileceği yerlerde sınırlandırılmıştır. Sadece, Bankkart’ın anlaşmalı olduğu işyerlerinde hediye liraların kullanılmasına izin verilmektedir. Ayrıca, Bankkart müşterilerinden Bankkart Prestij ve Bankkart Prestij Plus kredi kartı sahipleri kampanyaya katılım sağlayamaz. Kampanya kapsamında kazanılan hediye liraların en geç 15 Ağustos’a kadar harcanması gerekmektedir. Aksi takdirde Bankkart’taki hediye liralar kullanılmaz. 30 Haziran 23:59’da sona erecek olan kampanyaya başvuruda bulunmak için mobil bankacılık hizmetleri kullanılabilir.

SGK’dan Tüm Emeklileri İlgilendiren Karar! Maaşlarda Devrim Gibi Değişiklik SGK’dan Tüm Emeklileri İlgilendiren Karar! Maaşlarda Devrim Gibi Değişiklik