Ziraat Bankası 15.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başlattığını açıkladı. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirecek olan tüm bireysel müşteriler için uygun faizlerle kredi ödemesi gerçekleştirilecek. devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm bireysel müşteriler için hemen aynı gün içinde kredi ödemesi gerçekleştiriyor. Ziraat Bankası üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsunuz ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız şartlarına uygun olan tüm bireysel müşteriler 15.000 TL ye kadar gelir belgesiz olarak kredi başvurusunda bulunabilir. 

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler en yakın banka şubesine giderek kimlikleri ile birlikte bireysel tüketici kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Acil ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi başvurunuzu Ziraat Bankası üzerinden yapmak istiyorsanız bankanın mobil uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ne katılmak için en yakın banka şubeleri üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan bireysel müşterileri TC kimlik numaraları üzerinden hızlı bir şekilde şartlara uygun olarak bu krediler ödenmektedir. 

Tarım Kredi’den İndirim Şöleni! 3 Gün Boyunca Ayçiçek Yağı, Toz Şeker, Un, Yumurta İndirimde Tarım Kredi’den İndirim Şöleni! 3 Gün Boyunca Ayçiçek Yağı, Toz Şeker, Un, Yumurta İndirimde

Emekli maaşını bu banka üzerinden alan vatandaşlar da kredi başvurularını gerçekleştirebilir daha yüksek limitlerde de hem 50.000 tl hem de 100.000 tl limitlerde kredi kullanabilirler. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyenler kredi puanı düşük olması durumunda bankadan maaş müşterisi ise kredi işlemlerinin hızlı bir şekilde yapabiliyor.