Firmamız, tehlikeli madde ile ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat gerekliliklerini yerine getirerek, uzman ve donanımlı kadromuz önderliğinde Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, Proje Yönetimi ve Eğitim Hizmetleri gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. İlgili mevzuatlar ve standartlara uygun olarak, tüm Türkiye’de hizmet sunarken kurumsal disiplin ve sürdürülebilir iş gücü vizyonunu benimsemekteyiz.

Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi

Ülkemizin taraf olduğu Tehlikeli Malların Karayolunda Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yayımlanan mevzuat hükümleri doğrultusunda, tehlikeli maddelerle uğraşan işletmelerin TMFB alması gerekmektedir. Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hakkında Tebliğ uyarınca, işletmeler ya tam zamanlı TMGD istihdam etmeli ya da yetkilendirilmiş bir TMGDK’dan hizmet almalıdır. Bu zorunluluk, işletmelerin tehlikeli maddelerle ilgili faaliyetlerini güvenli ve yasalara uygun bir şekilde yürütmesini sağlar.

Anox Kimdir? Ankara Merkezli PUBG Mobile YouTuber'ı Anox Kimdir? Ankara Merkezli PUBG Mobile YouTuber'ı

Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerimiz

TMGD Önlem olarak, tehlikeli maddelerle ilgili faaliyetlerde bulunan personelin bilgi ve becerilerini artırmak için Genel Bilinçlendirme Eğitimi, Göreve Özgü Eğitim ve Emniyet Eğitimi olmak üzere üç başlık altında ADR Eğitimleri düzenlemekteyiz. Bu eğitimler, personelin sahadaki etkinliğini ve farkındalığını artırırken, tehlikeli maddelerin taşınmasına yönelik hükümlerin genel zorunlulukları hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlar. Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetlerimiz, tehlikeli madde faaliyet belgesi danışmanlığı, eğitim hizmetleri ve patlamadan korunma dokümanı hizmetleri ile iş süreçlerinizde en yüksek standartları karşılamanıza yardımcı olmaktayız.