Tarım Kredi Market Şahane indirim fırsatlarını duyurdu. İndirim listesinde bakliyat, ayçiçek yağı peynir ve toz şeker çeşitleri var. Fiyatlar resmen en dipte.

Tarım Kredi Kooperatifi Market Belirli aralıklarla yaptığı indirim fırsatlarına devam ediyor. Bu defa 21 Temmuz tarihine kadar geçerli yeni indirimli ürün listesi açıklandı. Son zamanlarda temel gıda ürünlerine peş peşe zamlar gelirken Tarım Kredi Market inatla zamsız fiyatları üzerinden satış yapmaya devam ediyor. Tarım Kredi Kooperatif marketinin yeni indirimli ürün listesinde ayçiçek yağı bakliyat, toz şeker, peynir gibi ürünler başı çekiyor.

Hem kaliteli hem de ekonomik fiyat garantisi ile en uygun ürünlerini tüketicilerle buluşturmaya devam eden Tarım Kredi Kooperatif marketin Temmuz indirimleri yoğun ilgi görüyor. Kaçırmak istemeyen, ekonomik alışveriş yapmak isteyen herkes fırsatı değerlendirsin. Tarım Kredi marketlerde bu hafta indirimde olan ürünlerin listesi haberimizde…

Ayçiçek Yağı, Çay, Toz Şeker! Tarım Kredi’den Büyük İndi̇ri̇m Başladı

TARIM KREDİ MARKET İNDİRİMLİ ÜRÜNLER LİSTESİ

Tarım Kredi Market ekonomik fiyatların kalite ile birleştiği yer olarak vatandaşa hizmet vermeye devam ediyor. İşte temmuz 2024 Tarım Kredi indirim listesi:

Duranlar Yöresel Üçgen Peynirler: 75 TL

Torku Tam Buğdaylı Bisküvi: 29,90 TL

Oylum Kaymaklım Yulaflı Kremalı Bisküvi: 29,90 TL

Ülker Badem Kraker: 14,90 TL

Greta Zeytinli & Dağ Kekikli Kraker: 26,90 TL

Züber Noutos Nohut Cips Çeşitleri: 29,90 TL

Züber Lokma Kaplı Meyve Topu Çeşitleri: 39,90 TL

Eti Lifalif Yulaf Ezmesi Çeşitleri: 29,90 TL

Züber Granola Bar: 13,90 TL

Kahve Dünyası Antep Fıstıklı Sütlü Gofrik: 16,90 TL

Züber Fıstık Ezmeli Vegan %20 Protein Bar: 29,90 TL

TK Fermente Kangal Sucuk: 529,90 TL

TK Soyulmuş Sosis: 94,90 TL

Başvuru ücreti 217 bin TL oldu! 35 bin TL birden ZAM geldi Aralık ayına kadar geçerli Başvuru ücreti 217 bin TL oldu! 35 bin TL birden ZAM geldi Aralık ayına kadar geçerli

TARIM KREDİ İNDİRİMİ 21 TEMMUZ'A KADAR GEÇERLİ

Tarım Kredi Kooperatifi marketten hesaplı alışveriş yapmak isteyenler dikkatli nokta dev indirim kampanyalarını tüketicilerle buluşturan Tarım Kredi de indirimli ürünler 21 Temmuz tarihine kadar geçerli. Ekonomik alışveriş için Bu tarihe kadar mutlaka tarım krediye uğramayı ihmal etmeyin.