Tarım Kredi Kooperatifi market yeni indirimli ürün fırsatlarını duyurdu. Temmuz ayının ilk kampanyasına başlayan Tarım Kredi de 12 Temmuz'a kadar yine yok yok. Tarım Kredi indirim listesi içinde yer alan ve öne çıkan tüm ürünler Tüketiciyi adeta mest edecek. Temel Gıda ürünleri, temizlik ve hijyen ürünleri, manav reyonunda sebze meyve çeşitleri hepsi indirimli olarak raflara geliyor.

TKM 1-12 Temmuz indirimleri ekonomik fiyatları kadar, kaliteli olmaları ile de dikkat çekiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı Üzerine uzun süreden beri ekonomik satış yapan Tarım Kredi Kooperatif marketin Temmuz ayı indirim listesini sizler için derledik. Kaçırılmayacak fırsatlarla dolu Tarım Kredi indirimleri haberimizde…

TARIM KREDİ MARKET TEMMUZ 2024 İNDİRİMLERİ

Tarım Kredi Kooperatifi Market Temmuz ayına yine bomba gibi bir indirim kampanyası ile başlıyor. 12 Temmuz'a kadar geçerli Tarım Kredi indirim listesi şöyle:

Renax 8 kg toz çamaşır deterjanı: 138,90 TL

Bebem Natural Ultra fırsat bebek bezi çeşitleri 249,90 TL

Sanino diş macunu çeşitleri 24,90 TL

Maylo 40’lı rulo tuvalet kağıdı 188,90 TL

Maylo 12'li kağıt havlu 98,90 TL

Çocuğu okula giden ailelere 6000 TL nakit destek! 5 gün sonra hesaplarda olacak Çocuğu okula giden ailelere 6000 TL nakit destek! 5 gün sonra hesaplarda olacak

Züber lokma kaplı meyve topu çeşitleri 39,90 TL

Züber nohut cipsi çeşitleri 29,90 TL

Tarim Kredi Son Indirimi Duyurdu Aycicek Yagi Peynir Toz Seker Dev Indirimde 2

Kahve Dünyası Antep fıstıklı sütlü gofrik 16,90 TL

Züber gronola ronola bar 13,90 TL

Süper fıstık ezmeli vegan protein var 29,90 TL

Greta Zeytinlik ekikli kraker 26,90 TL

Torku tam buğdaylı bisküvi üçlü paket 29,90 TL

Oylum kaymaklım yulaflı kremalı bisküvi 29,90 TL

TEMMUZ AYI TKM İNDİRİMLERİ

Tarım Kredi Market Temmuz ayının ilk yarısına özel oldukça dopdolu bir katalog hazırladı. Yüzlerce çeşit indirimli ürünü raflarına taşımaya hazırlanan ünlü marketler zincirinde meşrubat çeşitlerinden maden suyuna, tuvalet kağıdı çeşitlerinden Kağıt havluya, atıştırmalık ürünlerden sporcu besinlerine kadar birçok ürün çeşidi indirimli olarak raflara geliyor. Ayrıca Tarım Kredi de beyaz et ürünleri, kırmızı et çeşitleri, kahve çeşitleri gibi daha yüzlerce ürün indirimli. 12 Temmuz'a kadar geçerli Tarım Kredi indirimlerini kaçırmak istemeyen en yakın Tarım Kredi markete uğrasın. Tarım Kredi Kooperatifi marketlerde Ayrıca ayçiçek yağı indirimi, yumurta indirimi, toz şeker indirimi de devam ediyor. Kampanyalı ürünler Türkiye'nin 81 ilinde geçerli.