Ingrid Andress’in milli marş performansı alay konusu oldu Ingrid Andress’in milli marş performansı alay konusu oldu

Prens ve Sakla Beni dizilerinin yanı sıra bir de program sunuculuğu yapmaya devam eden Ceyda Düvenci, yoğun iş temposuna ara vererek yaz tatili için oğluyla Tanzanya'ya gitmeyi tercih etti. Tatilin tadını çıkarmaya devam eden Düvenci, bir de imaj değişikliğine giderek hayranlarını şaşırttı.

ÜNLÜ DOSTLARI BEĞENİ YAĞMURUNA TUTTU

Uzun senelerdir saçlarını sarı ve kısa şekilde kullanan Ceyda Düvenci, tatilde Afrika örgüsü yaptırdı. Yeni imajını sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sunan başarılı oyuncu "Hiç denememiştim saçlarımı böyle. Hep merak ediyordum. Kısmet bugüneymiş. Sonrası, öncesi.. Çılgın tatilin son günleri" notunu yazdı. Ceyda Düvenci'nin yeni imajı, Pınar Sabancı, Pınar Altuğ Atacan, Melek Mosso ve Işın Karaca tarafından beğeni topladı. Meslektaşı Bülent Şakrak ile 8 senelik evliliğini bitirme kararı alan Ceyda Düvenci, bir süredir radyo programcısı Güçlü Mete ile doludizgin aşk yaşamaya devam ediyor.

CEYDA DÜVENCİ KISA YAŞAM ÖYKÜSÜ

Ceyda Düvenci 16 Nisan 1977 de Bursa da hayata gözlerini açmıştır. İsmail ve Zümrüt Düvenci'nin tek çocuğu Ceyda’dır. Baba tarafı Selanikli, anne tarafı Tekirdağlı. Hayatındaki pek çok kararında rol oynayan annesi sayesinde ilkokuldayken İngilizce dersleri almıştır ve Bursa Anadolu Lisesi'ne dil bilerek başlamıştır. Yine annesinin yönlendirmesiyle İstanbul'a gidip Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi'ne girmiştir.