Fenerbahçe’de yeni teknik direktör Jose Mourinho’lu yeni sezon hazırlıkları başladı. Yeni sezon için kadro yapılanmasına devam eden Fenerbahçe’de bazı isimler ise çizik yedi. Mourinho’nun hazırladığı rapor doğrultusunda takımdan 2 ismin ayrılığı yakın. Gelecek sezona iddialı bir kadroyla giriş yapmak isteyen Fenerbahçe’de ayrılacağı konuşulan isimler Zajc ve Krunic.

ZAJC VE KRUNIC GİDİYOR

Dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho’nun yeni sezonda takımı çalıştıracağı Fenerbahçe Spor Kulübü’nde gelecek sezon hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Transferler, antrenmanlar ve gidecek-kalacak çalışmalarının son hızla sürdüğü sarı lacivertli kulüpte Jose Mourinho’nun hazırladığı rapor doğrultusunda Miha Zajc ve Rade Krunic’e yol göründü.

Trendyol Süper Lig fikstür çekimi yapıldı! Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un ilk maçları Trendyol Süper Lig fikstür çekimi yapıldı! Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un ilk maçları

TARAFTARLARIN GÖZÜ KULAĞI TRANSFER HABERLERİNDE

Fenerbahçe taraftarlarının gözü ve kulağı gelecek sezon için yapılacak transferlerde. Yeni sezon için yapılacak takviyeler büyük bir merakla beklenirken yeni sezon hazırlıklarına başlayan Mourinho, yönetime rapor sunmaya devam ediyor. Gelecek sezon kadroda düşünülmeyen isimler de yavaş yavaş belli olmaya başladı. Fenerbahçe’de Krunic ile Zajc yeni sezonda kadroda olmayacak. İki futbolcunun gönderileceği ve böylece hem yabancı kontenjanında yer açılacağı hem de yeni transferler için kaynak yaratılacağı belirtiliyor.