CHP’nin Eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, genel seçim yenilgisinin ardından yapılan kurultayla partiden gönderilmiş yerine ise sağ kolu Özgür Özel geçmişti. Kemal Kılıçdaroğlu sık sık sırtından hançerlendiğini belirterek Özgür özel ve Ekrem imamoğlu'nu işaret ediyordu. Bir süredir gözlerden uzak olan Kılıçdaroğlu akşam yemeğinde Mansur Yavaş ile buluştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Putin ile görüştü! Verilen mesaj dünya gündeminde Cumhurbaşkanı Erdoğan Putin ile görüştü! Verilen mesaj dünya gündeminde

BİRLİKTE AKŞAM YEMEĞİ YEDİLER

Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin sıhhiye'de bulunan tesislerinde buluşarak akşam yemeği yedi.

Kemal Kılıçdaroğlu girişte basın mensuplarının sorularına da yanıt verdi. Mansur Yavaş ile bir araya gelme sebeplerinin Türkiye'nin sorunlarını konuşmak olduğunu belirten Kemal Kılıçdaroğlu şu ifadeleri kullandı:

“Bizim partili arkadaşlarımız, yabancı birisi değil. Oturacağız, konuşacağız. Türkiye'nin dünya kadar sorunu var, onları konuşuruz yani. Bayramlaştık, gayet güzel.”