EURO 2024 final maçı için heyecan dorukta! Şampiyon belli oluyor EURO 2024 final maçı için heyecan dorukta! Şampiyon belli oluyor

2024 Avrupa Şampiyonası son 16 turunda Avusturya'yı 2-1 mağlup eden A Milli Takımımız adını çeyrek finale yazdırmayı başarırken tüm ülkeye büyük bir sevinç yaşattılar.

Is Adami Nevzat Aydindan Milli Takima Agir Elestiri-1

“KÖTÜ BİR FUTBOL OYNADIK”
Karşılaşmada son düdüğün çalması ile beraber futbolseverler kutlamara başlarken, ünlü iş insanı Nevzat Aydın sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Milli takımımızın iyi bir performans sergilemediğini dile getiren Nevzat Aydın, “Hepimiz kurtlarımızı döktüysek, aslında ne kadar kötü bir futbol oynadığımızı ve bu skoru sadece futbol şansı ile izah edebileceğimizi konuşalım mı?” şeklinde ifadeler kullandı. Nevzat Aydın'ın bu paylaşımı birçok kullanıcının tepkisine sebep oldu.

NEVZAT AYDIN KİMDİR?
8 Mart 1976 doğumludur. Aydın, Türkiye’nin en büyük çevrimiçi yemek siparişi portalı Yemeksepeti.com’un kurucu ortağı ve CEO’su. Nevzat Aydın Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Ardından ABD’deki San Francisco Üniversitesi’nde MBA programına devam etmiştir. Nevzat Aydın, 21 yaşında hayata geçirdiği ilk girişimcilik projesinde, arkadaşlarıyla beraber, 700 kişilik bir kafileyi en sevdiği grup olan U2’nun Yunanistan’ın Selanik kentindeki konserine götürmüştür. Öğrencilik yıllarında kimi kurumsal şirketlerde stajyerlik yapmıştır. Bu tecrübe sonunda, kariyerine kurumsal hayatta devam etmek istemediğine karar vermiştir.