Eşi Saadet Hanım ile beraber senelerdir yaşadığı evin kapılarını açan Hakkı Bulut'un evi sosyal medyada yeniden gündem olmayı başardı. Arabesk müziğin güçlü seslerinden biri olan Hakkı Bulut kendine has tarzı ve sempatik tavırları ile geniş bir hayran kitlesine sahip bir sanatçı.

Hakki Bulut Eviyle Sosyal Medyada Gundem Oldu-1

AYNI APARTMANDA 2 DAİRESİ VAR
Gözlerden uzak ailesiyle birlikte sakin bir yaşam sürdüren Hakkı Bulut tam 63 yıldır Saadet Bulut ile evliliğini devam ettiriyor. 5 çocuk babası olan ünlü şarkıcı eşi ve çocuklarıyla Bahçelievler'de 3+1 dairede mütevazı bir yaşam sürdürüyor. Yıllardır Bahçelievler'deki bu apartman dairesinde yaşamını devam ettiren Hakkı Bulut'un evi sosyal medyada yeniden gündem olmayı başardı. Aynı aparmanda iki dairesi bulunan Hakkı Bulut bir dairesini kızıyla birlikte çalışma ofisi olarak kullanıyor. Dairesinde geniş bir salonu olan Hakkı Bulut'un evinin dekorasyonunda mavi ve kahve tonlarının ağırlıklı olduğu gözlemlendi. Eski tarz mobilyaları kullanmayı tercih eden Hakkı Bulut ve eşinin evinin her bir tarafında, usta sanatçının müzik çalışmalarına da rastlayabilirsiniz.

Ece Ronay'a hapis cezası! Ece Ronay'a hapis cezası!

Hakki Bulut Eviyle Sosyal Medyada Gundem Oldu-2
Hakkı Bulut'un mütevazı hayatına sosyal medyada; 'Böyle samimi hayatları özledik', 'Tam aradığım hayat', 'İşte samimiyet dediğin budur', 'İşte halkın içinden gerçek sanatçı' şeklinde yorumlar yapıldı.