Gratis, Haziran ayının son günlerinde dev indirim kampanyasını duyurdu. Bu yıl 15 yılını kutlayan ünlü Kozmetik devi, 28 haziran'dan itibaren %80 fiyat indirimine giriyor. Gratis markası sosyal medya hesaplarından ve resmi internet sitesi üzerinden yeni indirim haberini duyurdu. Kadınlar tarafından yoğun ilgi ile karşılaşan Gratis indirimleri Böylece yeniden başladı.

Mhp Mersin Milletvekili Uysal: 15 Temmuz’da Hainler Emellerine Ulaşamadı Mhp Mersin Milletvekili Uysal: 15 Temmuz’da Hainler Emellerine Ulaşamadı

DEV GRATİS İNDİRİMİ BUGÜN BAŞLADI

Gratis Türkiye genelindeki bütün mağazalarında dev indirime girdi. Bugün itibariyle başlayan Gratis indirimi ürünlerin stokları tükenene kadar devam edecek. 15. Yılına özel olarak %80 indirim uygulayan Gratis, Herhangi bir alım sınırı koymuyor. Yani Gratis müşterileri istedikleri üründen İstedikleri kadar satın alma şansına sahip oluyor.

GRATİS İNDİRİMİ HANGİ MARKALARDA GEÇERLİ?

Gratis'te başlayan yeni kampanya özel markalı ürünler için geçerli. 15 yılını kutlayan Gratis mağazası kendi markalarına özel bir indirim yapıyor. Yani Maybelline, Loreal gibi markalar bu kampanya dahili değil. Gratis indiriminin geçerli olduğu markalar şöyle:

Markalar arasında Lykd, Beaulis, Benri, Bee Beauty, Life in, Eklips, The Balm, Wet n Wild, İnecto, Hada Labo Tokyo, Green Therapy, Orien, Hask, Splat, Organic Shop, Planet Essence, Cashmire, Petite Maison, So Bio, Yoskine gibi markalar bulunmaktadır.