IBAN’dan hemen kontrol edin! ZAMLI ödemeler başladı IBAN’dan hemen kontrol edin! ZAMLI ödemeler başladı

Milyonlarca emeklinin maaşı 3 Temmuz itibariyle güncellendi. Emekliler, 6 aylık enflasyon oranında kök maaş zammı alırken bir yandan da emekli için yeni ek ödeme fırsatları ortaya çıkmaya başladı. Emekliye yapılan maaş zammının ardından bankalarda da Hareketlilik var. Birçok banka, emekli promosyon miktarlarını hızla güncelliyor. Kamu bankaları bu konuda öncülüğü çeken bankalar oluyor. 4A 4B 4c emeklisi için kamu bankalarından verilecek yeni promosyon ücretleri kesinleşti nokta emekli maaşını taşıyarak başvuru yapan tüm emekliler herhangi bir ek koşul olmadan kamu bankalarından promosyon desteği alabilecek.

GERİ ÖDEMESİZ 12.000 TL'YE KADAR EK PARA

Kamu bankaları tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre 1 - 31 Temmuz tarihleri arasında emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank ya da Halkbank’a taşıyan tüm emeklilere geri ödemesiz 12.000 TL'ye Varan ek para fırsatı sunulacak. Ek parayı imkanı 3 yıllık promosyon sözleşmesi karşılığında sağlanacak ve herhangi bir ek koşul aranmayacak. En az 8.000 TL en fazla 12.000 TL promosyon ödeyen kamu bankaları, Dul ve yetim aylığı alanlar için ise 5.000 TL ödeme yapıyor.

Emekliye Temmuz Kiyagi 4A 4B 4C Emeklisi Basvuru Yaparak Geri Odemesiz 12000 Tl Alacak 1

BAŞVURULAR HIZLI VE PRATİK OLUYOR

Türkiye'de bankacılık sektöründe artık dijitalleşme adımları yoğun bir şekilde atılıyor. Kamu bankaları da başvuru işlemlerini dijital ortamda kabul ediyor. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'tan promosyon almak isteyen emekliler hem T.C kimlik kartları ile şubelere giderek başvuru yapabilirken hem de mobil bankacılık ve internet bankacılığı Üzerinden tek tuşla kolay ve hızlı başvuru yapabiliyor.

31 temmuza kadar geçerli yeni promosyon fırsatlarını değerlendirmek isteyenler sadece 3 yıllık maaş taşıma başvurusu karşılığında bankalardan promosyon ödemesi alabilecek. Aslında bankalar artık emekli paketi şeklinde promosyon desteği sağlıyor. Emekli maaşı alan vatandaşlara aynı zamanda bu paket kapsamında 20.000 tl'ye kadar faizsiz ve 6 ay vadeli kredi desteği de sunuluyor.