En Hamarat Benim yarışma programının sunucusu Kadir Ezildi, ekranda olduğu kadar sosyal medyada da çok sevilen ve yakından takip edilen bir isim. Her anını takipçileriyle paylaşan Kadir Ezildi’nin komşuluk ilişkileri de çok seviliyor ve herkes Kadir Ezildi ve komşularının yakınlığına imreniyor. Kadir Ezildi’nin komşularından Melek Hanım, EYT’den emekli olduktan sonra büyük bir sevinç yaşadı ve bunu düğün salonu kiralayarak kutladı. Sevdikleriyle mutluluğunu paylaşan Melek Hanım, emekliliği kına yakarak ve oynayarak kutladı.

MELEK UÇKUN’UN EYT SEVİNCİ

Show Ana Haber’de de yer alan görüntülerde Kadir Ezildi’nin komşusu Melek Uçkun’un EYT sevinci yer aldı. 51 yaşında olan Melek Uçkun, EYT’den yararlanabilmek için gün sayıyordu. 20 yılını dolduran ve emekliliğe hak kazanan Melek Hanım, emeklilik sevincini göbek atıp kına yakarak yaşadı.

Emekliligini Gule Oynaya Kutladi Dugun Salonunda Eyt Kinasi-1Emekliligini Gule Oynaya Kutladi Dugun Salonunda Eyt Kinasi-2DÜĞÜN SALONUNDA EMEKLİLİK KINASI

Her daim güzel kokma tüyoları Her daim güzel kokma tüyoları

Emeklilik için gün sayan ve sonunda yılını dolduran Melek Uçkun, e-Devlet’e girdiğinde emeklilik hakkı kazandığını öğrendi. Büyük bir sevinç yaşayan Melek Hanım, bu güzel haberi arkadaşlarıyla paylaşmak istedi. Düğün salonu kiralayan ve sevdikleriyle emeklilik sevincini paylaşan Melek Uçkun, kaftan giydi ve düğün salonuna pastayla giriş yaptı. Düğün salonunda EYT kınası düzenleyen Melek Uçkun, arkadaşlarıyla birlikte hem oynadı hem de kınasını yaktı. Vur patlasın çal oynasın bir EYT kınası yapan Melek Hanımın bu güzel günü gelin testisi şovuyla noktalandı. Bu güzel anlardan geriye eğlenceli görüntüler kaldı.