Gelinim Mutfakta yarışmasına Gelin Evi’nden transfer! Yeni sezon için geri sayım başladı Gelinim Mutfakta yarışmasına Gelin Evi’nden transfer! Yeni sezon için geri sayım başladı

Azınlığa konser vermek durumunda kalan şarkıcı "Burada sizinle birlikte olmaktan çok mutluyum" ifadelerini kullandı. 34 yaşındaki ABD'li şarkıcı, SZA, İngiltere'de Worthy Farm'ın ikonik Pyramid Sahnesi'nde performans gösterdi. Fakat İngiltere ve Slovakya arasında oynanan maç başlayınca izleyiciler konserden ayrıldı. Şarkıcı boş alana konser vermek durumunda kaldı.

Dunyaca Unlu Sarkici Bos Alanda Konser Verdi-1
KONUŞMA YAPARAK KONSERİNİ NOKTALADI

BBC'nin yayınladığı bu görüntülerde, bazı izleyiciler de, maçın yanı sıra sahnede yaşanan mikrofon sorunu sebebiyle alandan ayrıldıklarını duyurdular. Konser öncesi gergin olduğu gözlemlenen SZA, konserini "Burada sizinle birlikte olmaktan çok mutluyum. Sonsuz sevgimi ve en derin saygılarımı sunuyorum. Sizi her zaman seveceğim, Tanrı sizi korusun. Eve güvenle dönün, benim adım SZA, iyi geceler" diyerek sona erdirdi.

Dunyaca Unlu Sarkici Bos Alanda Konser Verdi-2
SZA KİMDİR?
SZA, Amerikalı bir R&B şarkıcısı ve aynı zamanda son günlerde oldukça ünlü olan bir söz yazarı. 2011 yılından bu yana aktif bir müzik kariyerine sahip olan sanatçıdır, Beyonce, Nicki Minaj ve Rihanna gibi birçok ünlü sanatçıyla işbirliği yapmıştır. Tam adı Solana Imani Rowe’dur ve 8 Kasım 1989’da dünyaya gelmiştir. Günümüz müzik endüstrisinin en başarılı söz yazarlarından ve şarkıcılarından biri haline gelmiştir. SZA, ilk stüdyo albümü Ctrl’yi 2017’de çıkardı ve eleştirmenlerden çok olumlu geri dönüşler almıştır. Albümü listelerde üç numaradan giriş yapmıştır ve üçlü platin almıştır. Buna ek olarak, Grammy Ödülleri’nde biri En İyi Yeni Sanatçı olmak üzere dört dalda aday gösterilmiştir. Kariyeri boyunca birçok popüler ve başarılı single yayınlamıştır. SZA, sektördeki en etkili sanatçılardan biri olarak kabul edilmektedir.