Fransız oyuncu Judith Godreche tarafından cinsel saldırıyla suçlanan iki yönetmen iddiaları kesin bir dille yalanladı. Fransız oyuncu Judith Godreche, yönetmen Benoit Jacquot ve Jacques Doillon'un 14 yaşındayken kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu ileri sürmüştü. Ünlü oyuncu tarafından haklarında dava açılan iki yönetmen gözaltına alındı. İki ünlü yönetmen kendilerine yöneltilen cinsel saldırı suçlamalarını kabul etmedi.

Genç görünmek için yüzüne somon spermi enjekte ettirdi Genç görünmek için yüzüne somon spermi enjekte ettirdi

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİLER

İki yönetmenin avukatları müvekkilerinin sorgulanmak üzere gözaltına alınmasının gerekli olmadığını ve suçlu oldukları kanıtlanana kadar masum olduklarını dile getirdi. 52 yaşındaki oyuncu Judith Godreche, geçtiğimiz şubat ayında Fransa'nın Oscarları olarak da bilinen Cesar Ödülleri'nde yaptığı bir konuşmada, Fransız film endüstrisinden cinsel şiddet ve saldırılar konusundaki sessizlik yeminini bozmasını istemiş ve reşit olmadığı dönemde iki yönetmenin cinsel saldırı ve istismarına maruz bırakıldığını itiraf etmişti. İfşa etmek kariyerlerini riske atmak anlamına gelecek bile olsa sektördeki istismarcı, güçlü erkeklere karşı seslerini yükseltmeleri çağrısında bulunmuş ve konuşması salonda büyük alkış toplamıştı.

Dunyaca Unlu Isimler Cinsel Saldiri Suclamasiyla Gozaltina Alindi-1
Fransız oyuncu Judith Godreche, yönetmen Benoit Jacquot ve Jacques Doillon'un 14 yaşındayken kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu ileri sürmüştü. Ünlü oyuncu tarafından haklarında dava açılan iki yönetmen gözaltına alındı. İki ünlü yönetmen kendilerine yöneltilen cinsel saldırı suçlamalarını kabul etmedi.