Şoförün aracı geri getirmesini beklerken kamera karşısında, "Arabayı valeye verdim, tahmin edin ne oldu? Kızımı arka koltukta bıraktım," ifadelerini kullandı. Arka kapı açıldığında küçük Alayna'nın hala orada olduğu ve endişeli olduğu kameralara yansıdı. Video, Khan'ın özür dilemesi ve baba-kızın el ele yürümesiyle noktalandı.

Masterchef Şnay Salam kaç yaşında? Şenay Salam kimdir, nereli? Masterchef Şnay Salam kaç yaşında? Şenay Salam kimdir, nereli?

Dunyaca Unlu Boksor Kizini Arabada Unuttu-1
Amir Khan, 10 yıllık eşi Faryal Makhdoom ile Dubai, Londra ve Bolton'da zaman geçirmeye devam ediyor. Bolton'daki 11,5 milyon sterlinlik düğün mekanı, çeşitli aksaklıkların sonrasında ilk nikahına ev sahipliği yaptı. Görüntülerde konukların kemanlarla serenat yapıp, papyonlu personelin meyveli canapeler servis ettiği ve gelinle damadın lüks araçlarla geldiği görülmüştü.

Dunyaca Unlu Boksor Kizini Arabada Unuttu-2

Khan'ın "The Balmayna" adını verdiği mekan, bir araba yıkama ve çöp atma noktasının karşısında yer almakta ve eleştirilerin hedefi haline gelmiş durumda. Mekana çöp atanlar tarafından kırık buzdolapları ve kirli yataklar bırakıldı. Cumartesi günkü etkinlikte sorunların hızla çözüldüğü ve binanın gösterişli mermer zeminlerinin sergilendiği gözlemlendi. Balmayna sözcüsü, "Balmayna'daki ilk aşk hikayesi. Çok zarif, çok büyülü, gerçek bir rüya gibi. Gelinimize ve damadımıza en mutlu dileklerimizi iletiyoruz," ifadelerini kullandı.