Derya Tuna, son olarak ameliyatsız yüz gerdirme işlemi yaptırdı. Son hali sosyal medyada gündem olmayı başardı. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in eski eşi ve oğlu İdo'un annesi Derya Tuna, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda ikiz torunları dünyaya gelen Derya Tuna bu defa son paylaşımı ile gündem olmayı başardı. 59 yaşındaki Tuna ameliyatsız yüz gerdirme işlemi yaptırdı. Son hali sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medyada Tuna'ya, "Gayet başarılı", "Bence iyi olmuş", "Dudaklar fazla göze çarpıyor" şeklinde yorumlar yapıldı.

Rapçi Çakal’dan ilkokulda cinsel içerikli şarkı! Valilik harekete geçti Rapçi Çakal’dan ilkokulda cinsel içerikli şarkı! Valilik harekete geçti

DERYA TUNA KİMDİR?

Deya Tuna, 17 Temmuz 1965 yılında hayata gözlerini açmıştır. İbrahim Tatlıses ile tanışmadan önce Yenikapı’daki gazinolarda sahneye çıkan bir şarkıcıdır. 1983’te Günah filminin çekildiği dönemde İbrahim Tatlıses ile tanışmıştır. Bu ilişkisinden ‘İdo’ isimli bir oğlu olmuştur. İkili birlikte yaşamaya başladıktan sonra Derya Tuna’nın sahne hayatı da sona ermiştir. Derya Tuna, 1983 yılında Günah, 1985’de Yalnızım ve 1987 yılında Gülüm Benim isimli filmlerde İbrahim Tatlıses ile birlikte rol aldı. İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna çifti beraberliklerinin 18’inci yılında yollarını 2001 de ayırmıştır. İbrahim Tatlıses‘e karşı sahneye çıkmaya karar verdiği o yıllarda, transparan giyindiği için 14 Ekim 2002’de Hüseyin Bozan tarafından bacağından vuruldu.