Diyarbakırlı Ramazan Hoca’nın katili cezasını buldu Diyarbakırlı Ramazan Hoca’nın katili cezasını buldu

Muğla'nın Datça ilçesinde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD'dan yapılan son dakika açıklamasında Muğla'da yaşanan depremle ilgili bilgi verildi. Depremin merkez üssü Datça ilçesi olarak kaydedilirken sarsıntının büyüklüğü ise 4,1 olarak ölçüldü. Depremi hisseden vatandaşlar kısa süreli korku ve panik yaşarken sarsıntının yüzeye yakın mesafede gerçekleştiği belirtildi.

MUĞLA'DA KORKUTAN DEPREM

Akdeniz'de meydana gelen depremin detayları aktarılıyor. Korkutan sarsıntının ardından AFAD'dan son dakika açıklaması geldi. Depremle ilgili bilgi veren AFAD, depremin merkez üssünü Datça olarak bildirdi. Paniğe sebep olan sarsıntının yüzeye yakın mesafede gerçekleştiği belirtilirken depremi hisseden vatandaşlar kendisini dışarı attı.

Deprem Son Dakika Afad Duyurdu 7 Temmuz 2024 Son Deprem-1DEPREMİN DERİNLİĞİ 6.97 KM

AFAD'dan Datça merkezli depremle ilgili yapılan bilgilendirmede saat 16.55 sularında meydana gelen depremin büyüklüğü 4.1 olarak kaydedildi. Depremin yerin 6.97 kilometre derinliğinde yaşandığı bildirildi. Kandilli Rasathanesi'nden de depremle ilgili açıklama geldi. Depremin merkez üssünü Girit Adası olarak duyuran Kandilli Rasathanesi, depremin büyüklüğünü 4,3 olarak ölçerken sarsıntının yerin 5 kilometre derinliğinde meydana geldiğini bildirdi.