Trabzonspor, yeni sezonda kadrosunu güçlendirmek adına önemli bir transfer gerçekleştirdiğini duyurdu. Bordo Mavililer, Rumen futbolcu Denis Mihai Dragus'u kadrolarına kattıklarını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

Standard De Liege ile yapılan anlaşma doğrultusunda, Trabzonspor 1.700.000.-EUR tutarında sözleşme fesih bedeli ödeyecek. Bu bedel, üç eşit taksitte ödenecektir.

Süper Lig derbi haftaları belli oldu! Trendyol Süper Lig derbi tarihleri 2024-2025 Süper Lig derbi haftaları belli oldu! Trendyol Süper Lig derbi tarihleri 2024-2025

Ayrıca, Denis Mihai Dragus ile Trabzonspor arasında dört yıllık bir sözleşme imzalandığı belirtildi. Futbolcuya her bir sezon için 1.575.000.-EUR garanti ücret ödeneceği açıklandı. Bunun yanı sıra, Dragus'un menajerlik hizmet bedeli olarak brüt ücretinin %3,8'i oranında bir ödeme alacağı ifade edildi.

Trabzonspor'un bu transferle kadrosunu güçlendirme hedefi, taraftarlar arasında büyük bir heyecan yaratmış durumda. Dragus'un performansıyla takıma nasıl katkılar sağlayacağı merakla bekleniyor.