BİM aktüel kataloğu her hafta yenileniyor. 2 Haziran 2023 aktüel kataloğunun da yayınlanması ile indirim bekleyen pek çok kişi şimdiden indirim gününü bekliyor. 

 BİM aktüel kataloğu her hafta yenileniyor. 2 Haziran 2023 aktüel kataloğunun da yayınlanması ile indirim bekleyen pek çok kişi şimdiden indirim gününü bekliyor. Yeni yayınlanan katalogda özellikle elektronik mutfak gereçleri dikkat çekiyor. Hem ev ihtiyacı için hem de çeyiz almak isteyen kişiler için dikkat çekebilecek oldukça güzel ürünler mevcut. Elektrikli ev aletlerinin her birine günlük yaşamda sık tercih edilen ürünler olmasıyla ön planda yer alıyor. Aynı zamanda ekonomik fiyatlarla sunulduğu için hem kaliteli hem de uygun olan bu ürünleri 2 Haziran itibariyle rahatlıkla sahip olabilirsiniz. 2 Haziran sonrasında Türkiye’nin bütün BİM şubelerinde aktüel ürünler yerini alacak.

2 Haziran Aktüel Ürünler

2 Haziran 2023 BİM Aktüel ürünlerinde dikkat çeken pek çok kaliteli markada elektrikli ev aletleri bulunuyor. Hem garantili hem de kaliteli markalarda olan bu ürünleri rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

·        Braun blender seti 1799 TL,

·        Dijitsu 3 çekmeceli derin dondurucu 2799 TL,

·        El tipi masaj aleti 139 TL,

·        Goldmaster fit saç ve sakal şekillendirici 189 TL,

Oyuncak grubu,

·        Monopoly düello zamanı 179 TL,

·        Marvel spider-man figür 159 TL,

·        Batman yarış arabası 49 TL,

·        Lula’nın dondurma dükkanı 69 TL,

·        Garaj oyun seti 135 TL,

·        Tekli metal araba 16.50 TL,

·        Mgs ikili kurbağa oyunu 79 TL,

Ürünlerin her biri hem elektronik olan hem de oyuncak olan her grubun dikkatini çekebilecek tarzı ürünler olarak sunuldu. Çocuklar için hem ekonomik hem kaliteli oyuncak almak isteyen kişiler 2 Haziran sonrası BİM şubelerinin her birindeki bu oyuncakları alabilir. Türkiye’de bulunan bütün BİM şubelerde bu aktüel ürünler 2 Haziran itibariyle yerini alacak. Ayrıca sanal market üzerinden de kolaylıkla sipariş oluşturulabilir. Oyuncak setlerinde ekonomik olması aynı zamanda kaliteli ürünleri olmasıyla stoklarla sınırlı aktüel ürünler gelecek. Bu yüzden de ürünleri sahip olmak isterseniz eğer indirimin ilk gününden itibaren BİM şubelerine giderseniz stok bitmeden alabilirsiniz.  Bir hafta boyunca geçerli olacak bu kampanyalardan BİM şubesine giden herkes yararlanabilir.