5 Temmuz BİM aktüel ürünler kataloğu ile indirimli ürün fırsatları başlıyor. Özellikle kamp tutkunlarına özel birçok ürünü raflarına taşımaya hazırlanan BİM'de, fiyatlar ise piyasanın yarısına çekildi. Yeni BİM AKTÜL kataloğu ile kampçıları özel kamp sandalyeleri, çadırlar, güç kaynağı ve Daha birçok ürün indirimli olarak sizlerle buluşacak. Peki BİM'de bu hafta hangi ürünler var?

BİM marketten yeni Temmuz aktüel ürünler kataloğu geldi. Kaliteli ve hesaplı kampanyaları ile dikkatleri üzerine çeken ünlü marketler zincirinde bu hafta kamp sandalyeleri ve kamp malzemeleri indirime giriyor. Yeni BİM aktüel kataloğu ile gelecek indirimli ürünlerin listesi de tek tek yayınlandı. Kan Tutkunları kesinlikle bu indirim fırsatını kaçırmasın. Ayrıca bahçe ürünleri de yaza özel olarak indirimde. 5 Temmuz’dan itibaren BİM raflarında yerini alacak ürünler haberimizde…

BİM 5 TEMMUZ 2024 AKTÜEL KATALOĞU İLE KAMP ÜRÜNLERİ GELİYOR

BİM Marketin yeni aktüel ürünler kampanyası belli oldu. 5 Temmuz BİM aktüel kataloğu ile kamp ürünleri indirime giriyor. Yaz aylarında kamp ve bahçe ürünlerini bekleyenler için BİM'de 5 Temmuz’dan itibaren rafları dolduracak yeni indirimli ürün fırsatları var. Geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ürünleriyle öne çıkan BİM aktüel kataloğu içinde yer alan kamp malzemeleri ve tam diğer ürünler şöyle:

Ahmetudex: Antalya'nın Müzik Arenasında Fırtınalar Estiren Yetenek Ahmetudex: Antalya'nın Müzik Arenasında Fırtınalar Estiren Yetenek

6 kişilik aile tipi çadır 4.999 TL

6 kişilik verandalı çadır 3.799 TL

Portatif kamp sandalyesi 649 TL

Seyahat tipi kamp sandalyesi 499 TL

Plastik kollu plaj sandalyesi 379 TL

Solar panelli güç kaynağı 1499 TL

3 kişilik gölgeli salıncak 7.999 TL

Nostaljik Radyo 699 TL

Regnum örgü koltuk 399 TL

Bambu koltuk 349 TL

Ares rattan Koltuk 499 TL

Bim 5 Temmuz 2024 Katalogu 1

BİM’DE KATLANIR BİSİKLET İNDİRİMİ DE VAR

Bu hafta BİM aktüel ürünler kataloğu ile katlanır bisiklet indirimi de geliyor. BİM'de mx25 Pro katlanabilir bisiklet 16.999 TL Fiyat etiketi ile satışa çıkacak. BİM kampanyasını kaçırmak istemeyenler bu cuma erkenden markete uğramayı unutmasın.