Tarım Kredi Kooperatifi marketler yepyeni indirimli ürünler listesi ile Temmuz ayına başlıyor. Çay ve sıvı yağ fiyatlarının da aralarında bulunduğu yüzlerce çeşit üründe indirim uygulandı. En dip fiyattan satış yapan Tarım Kredi Kooperatifi marketin bu haftaki indirimlerini sizler için derledik. İşte Tarım Kredi Market yeni aktüel ürünler listesi…

TARIM KREDİ’DEN YENİ İNDİRİMLER

Tarım Kredi Kooperatif marketlerde Temmuz ayına özel yeni indirimler yayınlandı. Çay ve sıvı yağ fiyatları başta olmak üzere Tarım Kredi de yüzlerce çeşit ürün indirime girdi. Temmuz ayının ilk indirimi kampanyası kapsamında 1 kilogram çay 105,90 tl'ye düştü.

TARIM KREDİ TEMMUZ İNDİRİMLERİ

Çılgın indirim kampanyaları ile son dönemlerde tüketicilerin Uğrak yeri haline dönüşen Tarım Kredi Kooperatifi markette yeni indirimli ürünlerin listesi tek tek yayınlandı. Yeni listede ayçiçek yağı, toz şeker, çay fiyatları dibi gördü. Temel gıda ürünlerine yaptığı indirimlerle dikkatleri üzerine çeken tarım kredinin indirimli ürün listesi şöyle:

Kemal Tercan: İzmir'in Vizyoner İş İnsanı ve Başarılı Girişimcisi Kemal Tercan: İzmir'in Vizyoner İş İnsanı ve Başarılı Girişimcisi

5 Litrelik Anadolu Marka Ayçiçek Yağı: 194.50 TL

5 Litrelik TMO Marka Ayçiçek Yağı: 185 TL

1 Kiloluk Çaykur Filiz Çayı: 169.50 TL

1 Kiloluk Çaykur Tiryaki Çayı: 156.90 TL

1 Kiloluk Rize Turist Çayı: 158.90 TL

500 Gramlık Çaykur Altınbaş Çayı: 98.00 TL

500 Gramlık Çaykur Tiryaki Çayı: 83.90 TL

3 Kiloluk Tarım Kredi Altın Filiz Çayı: 349 TL

1 Kiloluk Tarım Kredi Deminde Tiryaki Siyah Çay: 105.90 TL

500 Gramlık Çaykur Kamelya Çayı: 79.90 TL

5 Kiloluk Desten Marka Toz Şeker: 159.90 TL

STOKLARLA SINIRLI FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

Tarım Kredi Kooperatifi Market'in yeni indirimleri 12 Temmuz tarihine kadar geçerli nokta oldukça ekonomik fiyatlarla satış yapan tarım Kredi'de stoklarla SINIRLI indirimli ürünleri kaçırmak istemeyen acele etsin.