Pianist filmiyle Oscar kazanmayı başaran Adrien Brody Türkiye'ye geliyor. Adrien Brody, İstanbul'da çekimleri gerçekleşecek olan ABD-Türk ortak yapımı My Daughter's friend filminde başrol olarak yer alacak. 2002 yapımı Pianist filmiyle En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü kazanan Adrien Brody, My Daughter's Friend filminin çekimleri sebebiyle Türkiye'ye gelecek.

Adrian Brody Turkiyeye Geliyor-1

GALATA KULESİ VE KAPALIÇARŞI'DA ÇEKİM YAPILACAK

51 yaşındaki Hollywood starı Adrien Brody, yapımcılığını David Wachs ve Galip Güner'in üstleneceği projede başrolü oynayacak. Çekimleri İstanbul'da yapılacak olan filmde Brody'ye ünlü oyuncu Nicky Whelan, Laneya Grace, Shima Ryan ve Duygu Mercan eşlik edecek. ABD-Türk yapımı olan filmin yönetmen koltuğuna ise Ojan Missaghi oturmaya hazırlanıyor. Ekim ayında başlayacak olan filmin çekimleri Galata Kulesi, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı ve Kapalıçarşı gibi tarihi mekanlarda yapılacak. Psikolojik gerilim temalı filmin, 2025 yılında vizyona girmesi amaçlanıyor. Film, dünyada şöhret ve servet hayallerini gerçekleştirmek için her şeyi göze alan görünüşte genç ve masum bir model olan Lola'nın hikayesini seyirciye aktaracak.

Şeyma Subaşı ve Barış Alper Yılmaz bodrumda tatil yapıyor Şeyma Subaşı ve Barış Alper Yılmaz bodrumda tatil yapıyor

Adrian Brody Turkiyeye Geliyor-2

ADRİAN BRODY KİMDİR?

Adrien Brody, New York'ta, 14 Nisan 1973 yılında hayata gözlerini açmıştır. Babasının anneannesi Museviydi, annesi ise Macaristan doğumlu bir Katoliktir. Annesinin çektiği fotoğraflarda sık sık yer alarak kamera karşısında rahat olmaya alışmıştır. Adrien Brody, 12 yaşında arkadaşlarının doğum günü partilerinde, The Amazing Adrien adıyla sihir gösterileri yaparmış. Bu yeteneği, onu izleyen annesinin dikkatini çekmiştir ve böylece oyunculuk eğitimi almasına karar verilmiştir.