Simge Sağın Icardi itirafıyla ses getirdi! Yakışıklı şarkısı… Simge Sağın Icardi itirafıyla ses getirdi! Yakışıklı şarkısı…

Zor günlerden geçen Bezmen'in oğlunun da yoğun bakımda olduğu bilgisi edinildi. 80'li yıllarda Yeşilçam'ın ünlü oyuncularından bir olan Tolga Savacı, 2015 yılında yazar Nermin Bezmen ile hayatını birleştirerek ABD'ye taşınarak orada bir yaşam kurmuştu.

4 Ay Once Esini Kaybetmisti Simdi Oglu Yogun Bakimda-1

Tolga Savacı, mart ayında geçirdiği kalp krizi neticesinde 60 yaşında hayata gözlerini yummuştu. Savacı'nın ölümünün ardından tarifsiz bir acı yaşayan eşi Nermin Bezmen zor günler geçiriyor. Bezmen için bir acı durum daha meydana geldi. Oğluyla fotoğrafını yayınlayan Nermin Bezmen takipçilerinden dua istedi. Bezmen "Sevenlerimiz, dualarınız şu an yoğun bakımdaki canım oğlumla buluşsun dilerim… İkinci göz ağrım, annelik mutluluğum, gururum, Yaradan seni bana, bizlere bağışlasın… Evine, ailene sağlıkla dön yavrum…" ifadelerini kullandı.

4 Ay Once Esini Kaybetmisti Simdi Oglu Yogun Bakimda-2
Nermin Bezmen oğlunun durumunun stabil olduğunu fakat hâlâ yoğun bakımda olduğunu şu ifadelerle anlattı: "Benim biricik oğlum, zen ve rind Cazımaçim, yaradan o güzel yüreğini aşkla, sanatla çarpması için sana, seni bizlere bağışladı, bağışlasın! Yüreği sevgi dolu, şefkatli sayfa arkadaşlarım, yağmur gibi akan dualarınıza minnettarım. Oğulcuğumun stent operasyonundan sonra durumu stabil, ancak henüz yoğun bakımda. Dualarınızı esirgemeyin lütfen. Tanrım tüm hastalara şifa, hasta yakınlarına sabır, kuvvet versin! Sevgiyle kalın!"