TCKN'si 0, 2, 4, 6, 8 ile biten milyonlarca kişiye hafta sonu sürprizi geldi. Ziraat Bankası, ek ödeme yapmaya başladı. Nakit sıkışıklığı olan, paraya ihtiyacı olan milyonlarca kişi ek ödeme almaya hak kazanacak. Ziraat Bankası devlet destekli ödemeleri ile vatandaşın imdadına yetişirken, başvuru şartlarını da açıkladı. Tamamen faizsiz olarak verilecek olan ek ödeme hemen 1 Temmuz’da başlıyor.

Nakit ihtiyacı, özellikle son dönemlerde vatandaşların en çok artan ihtiyaçları arasında yer alıyor. Hayat şartlarının giderek zorlaşması, enflasyon, kredi faizlerinin yüksek olması bu ihtiyaçların karşılanmasını daha da zorlaştırıyor. Nakit para sıkışıklığı olanlar için müjde Ziraat Bankası’ndan geldi. Kamu bankası, TCKN sonu 0,2,4,6,8 olanlara 15 bin TL faizsiz kredi verecek. Faizsiz kredi başvuru şartları da belli oldu. İşte Ziraat Bankası’nın yeni kampanyası ve şartları…

15000 Tl Odeme Verilecek Tckn Sonu 02468 Olanlara Hafta Sonu Mujdesi 2

ZİRAAT BANKASI’NDAN 15 BİN TL KREDİ FIRSATI!

Ziraat Bankası, müşterilerine özel 15.000 TL'ye kadar kredi fırsatı sunuyor! Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için bu fırsatı kaçırmayın.

Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız, Ziraat Bankası’nın sunduğu kredi fırsatlarına göz atabilirsiniz. Banka, müşterilerine 15.000 TL'ye kadar cazip kredi imkanları sağlıyor.

BAŞVURU KOŞULLARI

Vatandaşlık: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Gelir Durumu: Düzenli ve doğrulanabilir gelire sahip olmak.

Yaş Sınırı: En az 18 yaşında olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Şube Başvurusu: Ziraat Bankası şubelerinden doğrudan başvuru yapabilirsiniz.

Online Başvuru: Bankanın internet bankacılığı üzerinden kolayca başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

BAŞVURU İMKANLARI

Bankanın kredi kampanyası yılın her günü, günün her saati başvurulara açıktır. İhtiyaç anında hızlı ve kolay bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

15000 Tl Odeme Verilecek Tckn Sonu 02468 Olanlara Hafta Sonu Mujdesi 1

BİM’den Yoğurt Süt Peynir Alanlar Dikkat! Mühim Açıklama Geldi BİM’den Yoğurt Süt Peynir Alanlar Dikkat! Mühim Açıklama Geldi

NASIL FAYDALANABİLİRSİNİZ?

Ziraat Bankası’nın avantajlı kredi kampanyasından yararlanmak için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilir veya en yakın Ziraat Bankası şubesine uğrayabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanarak nakit ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.