Filiz Akın'dan seneler sonra gelen itiraf; sevişme sahnesi… Filiz Akın'dan seneler sonra gelen itiraf; sevişme sahnesi…

Annesine ikizi kadar benzeyen Yasemin Ilıcalı'nın yüzündeki değişim takipçilerin dikkatini çekmeyi başardı. "Bu yaşta neden silikon, değişime erken başlamış" şeklinde yorumlar yapıldı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile eski eşi Zeynep Yılmaz'in kızları Yasemin Ilıcalı 17 yaşına girdi. Yılmaz'ın paylaştığı fotoğrafta genç kızın değişimi dikkatlerden kaçmadı.

Yasemin Ilicaliyi Goren Herkes Ayni Yorumu Yapti-1
BU YAŞTA NEDEN SİLİKON
Anne Zeynep Yılmaz, sosyal medya hesabından kızının doğum gününü şu ifadelerle kutladı: "Benim güzel kızım. Hayatın bana verdiği en güzel hediyelerden birisin. Seni o kadar çok seviyorum ki anne olduğunda anlayacaksın. İyi ki doğdun prensesim… Yüzün hep gülsün, kimse seni üzmesin hep mutlu ol Yaseminim. 7.7.7" Paylaşımın altına çok sayıda tebrik yorumu yapılırken, Ilıcalı'nın son halini eleştirenler de oldu tabi. Bazı takipçiler Yasemin Ilıcalı'nın yüzündeki değişimi görünce, "Bu yaşta neden silikon, değişime erken başlamış" şeklinde yorumlar yaptı.

Yasemin Ilicaliyi Goren Herkes Ayni Yorumu Yapti-2

ZEYNEP YILMAZ KİMDİR?
Zeynep Yılmaz, 1976 yılında dünyaya gelmiştir. 17 yaşındayken Acun Ilıcalı ile tanışmıştır, 10 yıllık beraberliğin sonrasında 2003’te nikah masasına oturmuştur. Bu sırada 1999 – 2000 yıllarında Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni bitirmiştir. İlk olarak Cine5’te iç film satın alımı görevinde üç sene kadar çalışmıştır. Daha sonra ‘çocukluk hayalim’ dediği mimarlık mesleğini yapmaya başlamıştır ve kendi mimarlık şirketini kurmuştur. Bu süreçte Acun Ilıcalı'dan iki kızı olan Zeynep Yılmaz, çocuklarına Leyla ve Yasemin ismini vermiştir.  Leyla Ilıcalı 2004, Yasemin Ilıcalı ise 2007 yılında dünyaya gelmiştir.