Eşinin o anları kayda aldığı gören Icardi, havluyla üstünü kapatmaya çalıştı. Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi, kariyerinin yanı sıra eşi Wanda Nara ile sık sık gündemde yer almaya devam ediyor. Yakın zaman önce +18 içeriklerinin yer alacağı bir siteyle anlaşma sağlayan Wanda Nara, sosyal medya hesabından eşiyle en özel anlarını sosyal medya hesabından yayınladı.

Wanda Nara Mauro Icardiyle Banyoda Ciril Ciplak Paylasim Yapti-1
Instagram'ın yanı sıra TikTok hesabını aktif olarak kullanmaya devam eden Wanda Nara, Icardi ile küvete girdi. O anları çıplak şekilde kayda alan Wanda Nara, küvetten çıkan eşini de göstererek şaşkınlık yarattı. Nara'nın video çektiğini gören Icardi, hemen avluyla önlem almaya çalıştı. Cüretkar paylaşımlarıyla gündemden düşmek bilmeyen Wanda Nara, geçtiğimiz haftalarda +18 içeriklerin yer aldığı bir siteyle işbirliği yapmıştı. Sitede profil açarak özel paylaşımlarda bulunan Nara, kapak fotoğrafına da çırılçıplak olduğu bir kareyi koyarak ağızları açık bırakmıştı.

Fenomen Gaga Bulut gözaltına alındı Fenomen Gaga Bulut gözaltına alındı

Wanda Nara Mauro Icardiyle Banyoda Ciril Ciplak Paylasim Yapti-2
WANDA NARA KİMDİR?
Wanda Nara, 9 Aralık 1986 tarihinde Arjantin'de hayata gözlerini açmıştır. Arjantinli bir aktris, model, şovmen ve futbol menajeridir. 2008 yılında futbolcu Maxi Lopez ile evlenen Wanda Nara, 2013 yılında Lopez'in takım arkadaşı Mauro Icardi ile yasak aşk yaşamıştır.