Tom Cruise yürekleri ağızlara getirdi Tom Cruise yürekleri ağızlara getirdi

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adından sık sık söz ettiren başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, 'Aşık Shakespeare' adlı tiyatro oyununun provasında erkek rol arkadaşıyla öpüştü.

Uraz Kaygilaroglu Rol Geregi Bir Erkekle Opustu-1
Magazin Burada'da yer alan bir habere göre, son dönemde dizi ve filmlerin yanı sıra tiyatroya ağırlık vermeye çalışan Uraz Kaygılaroğlu Aşık Shakespeare adlı tiyatro oyununda rol alıyor. Kaygılaroğlu, oyunun provalarında erkek rol arkadaşıyla dudak dudağa öpüşürken görüntülendi Rol gereği öpüşen oyuncuların görüntüsü sosyal medyanın gündemini sarsmaya yetti. Eleştirilerin hedefi haline gelen Kaygılaroğlu konuyla alakalı henüz bir açıklamada bulunmadı.

Uraz Kaygilaroglu Rol Geregi Bir Erkekle Opustu-2

CELİL NAL ÇAKAN ÜNLÜ OYUNCUYA DESTEK VERDİ

Son olarak Kardeşlerim dizisinde rol alan Celil Nalçakan, geçtiğimiz akşam ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet etti. Muhabirin Uraz Kaygılaroğlu'nun erkek rol arkadaşıyla öpüşmesiyle ilgili soruya yanıt veren Nalçakan, "Ben manav olsaydım elma satarak ama muz satmam demezdim. Bu mesleki bir durum. Dünyada yaşanan ne varsa oyuncu da onu ayna olarak göstermekle mükellef" ifadelerini kullandı. Nalçakan, "Siz rol gereği bir erkekle öpüşür müsünüz?" sorusuna da "Uraz çok iyi bir oyuncu, ben o kadar iyi bir oyuncu değilim. Attığın taş ürküttüğün kurbağaya değerse neden olmasın. Kadir İnanır bu hayatta Pamuk Prenses kostümü giymişti. Uraz bunu çok iyi kurtarmıştır, ben de kurtarabileceğimi bilsem neden olmasın" yanıtını verdi.