Oyuncunun tanınmamak için şapka takması da dikkatlerden kaçmadı.
Yer aldığı yapımlarla son yıllarda yıldızı parlayan İrlandalı oyuncu Paul Mescal, geçtiğimiz gün gittiği bir festivalde etrafındakilere aldırış etmeden uyuşturucu madde kullandı. 

Engin Altan Düzyatan bir yarışma programıyla ekranlara dönüş yapıyor Engin Altan Düzyatan bir yarışma programıyla ekranlara dönüş yapıyor

Unlu Oyuncu Gittigi Konserde Uyusturucu Kullanirken Goruntulendi-1
The Sun'da yer alan bir habere göre, 28 yaşındaki oyuncunun dans ederken uyuşturucu madde kullandığını gören bir kişi o anları kamerasıyla kayda aldı. Konuyla alakalı konuşan tanık Mescal'in bir anahtarı bir poşete daldırdıktan sonra bunu burnuna çektiğini söyleyerek "Biri görür mü diye hiç umursamıyordu. Anahtarı bir kaşık gibi kullandı ve arka arkaya burnuna çekti" şeklinde ifadeler kullandı.

Unlu Oyuncu Gittigi Konserde Uyusturucu Kullanirken Goruntulendi-2
PAUL MESCAL KİMDİR?

İrlandalı aktör Paul Mescal, 2 Şubat 1996’da polis memuru baba ve öğretmen annenin oğlu olarak hayata gözlerini açmıştır. Dublin’deki Trinity College’da oyunculuk eğitimi alan Mescal, oyunculuk kariyerine tiyatroda başlamıştır ve İrlanda’da çeşitli tiyatro prodüksiyonlarında yer almıştır. İlk olarak 2020 yılında Normal People dizisindeki performansıyla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Mescal’in performansı, izleyiciler ve eleştirmenler tarafından büyük beğeni toplamıştır ve ona uluslararası ün sağlamıştır. Bu başarı Mescal’a 2020 Emmy Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu adaylığı kazandırdı.