Tarım Kredi Kooperatif Market yeni indirim listesi belli oldu. Temmuz ayı indirimlerine erken başlayan ünlü marketler zincirinde 12 Temmuz'a kadar geçerli fırsatlar yayınlandı. Peki Tarım Kredi temmuz kataloğu ile neler geliyor? Tarım kredi hangi ürünler indirimde? İşte Tarım Kredi yeni indirim fırsatları…

TARIM KREDİ TEMMUZ İNDİRİMLERİ BAŞLADI

Tarım Kredi Kooperatif Market Türkiye'deki gıda fiyatları artışına inat ucuz ve kaliteli ürünlerin satışına devam ediyor. Temmuz ayı Tarım Kredi indirim listesi belli oldu. En çok aranan kampanyaları ile dikkat çeken Tarım Kredi Kooperatifi marketlerde yine bomba gibi fırsatlar tüketicilerle buluşacak. Tarım Kredi Market 12 Temmuz'a kadar geçerli yeni indirimli ürünler listesini Tayınladı. Türkiye genelindeki bütün Market zincirlerinde indirimli fırsat ürünlerine ulaşmak mümkün.

TARIM KREDİ İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

Tarım Kredi Kooperatifi markette yeni indirimli fiyat listesi içinde temel Gıda ürünleri ve manav reyonu ürünleri dikkat çekiyor. Bu hafta Tarım Kredi’de domates salçası 35,90 TL, Ton balığı 69,90 TL, Yeşil mercimek 49,90 TL, Kırmızı mercimek 24 TL,  Torku üçgen peynir 25 TL, Sütaş süzme peynir 82,50 TL, Tarsüt olgunlaştırılmış beyaz peynir 122,50 TL, Tarsüt kaşar peynir 99,90 TL, Maylo tuvalet kağıdı 188,90 TL, Bütün donuk piliç 89,90 TL ve mini içli köfte 45,90 TL fiyatıyla raflarda olacak.

İsa Enç: İzmir'de Çeşitli Sektörlerde Faaliyet Gösteren Genç  İş İnsanı İsa Enç: İzmir'de Çeşitli Sektörlerde Faaliyet Gösteren Genç İş İnsanı

AYÇİÇEK YAĞI TOZ ŞEKER YUMURTA İNDİRİMİ SÜRÜYOR

Tarım Kredi Kooperatifi marketlerde bir yandan da ayçiçek yağı, toz şeker, yumurta indirimi uzun zamandan beri devam ediyor. En ucuz ve hesaplı ürünleri satışa çıkaran ünlü marketler zincirinde kampanyalı ürünler stoklarla sınırlı. Kaçırmak istemeyen acele etsin.