Bankaların emekliye yönelik promosyon ödemeleri seçim Sonrasında da aralıksız olarak devam ediyor. SGK'nın geçtiğimiz Kasım ayında 19 banka ile yaptığı anlaşma doğrultusunda ödemeler en az 5.000 TL olacak şekilde yeniden düzenlenmişti. Ancak emekli promosyon kampanyalarında emekli maaşlarına yapılan zamların rolü büyük oldu. Bir yandan da EYT ile emekli olan kişi sayısının 2,5 milyonu geçmesi ile beraber bankalarda emekli promosyon ücretlerini güncelledi. sosyal güvenlik kurumundan promosyon ücretleri ile ilgili yeni açıklama yapıldı. Emeklinin yüzünü güldürecek yeni rakamlarda Böylelikle duyurulmuş oldu. Emekliye verilecek en düşük ödeme miktarı artık 15.000 TL'den başlayacak. Temmuz ayından sonra banka promosyon ödemelerinin daha da artacağı tahmin ediliyor.

Emekliye promosyon fırsatları devam ediyor. tam 19 banka kendi para politikaları doğrultusunda emekli vatandaşlara yüksek promosyon imkanı sunuyor. en düşük emekli maaşının 7500 TL'ye çıkması ve aynı zamanda EYT ile binlerce kişinin daha emekli olması ile birlikte promosyon ödemelerinde de artış oldu. Bankalar SSK BAĞ-KUR 4C ve EYT fark etmeksizin emekliler için kesenin ağzını sonuna kadar açtı. Emekliye promosyon veren bankalar, binlerce liralık promosyon fırsatları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Sosyal Güvenlik Kurumu ve bankalar arasında yapılan anlaşma doğrultusunda emekli promosyon ücretleri alt sınırı ve üst sınır olarak değişmişti. Bankalardan promosyon ücretlerine yeni güncelleme geldi. artık emekli promosyon miktarı 15.000 TL'den başlayacak. işte emekliye en yüksek promosyon veren bankalar ve güncel promosyon ücretleri…

Mobilya ihracatçıları rekabetçiliğini korumak istiyor Mobilya ihracatçıları rekabetçiliğini korumak istiyor

KİMLER EMEKLİ BANKA PROMOSYONU ALABİLİR?

Bankaların emekliye yönelik olduğu olarak sunduğu promosyon fırsatları devam ediyor. 2023 yılında Birçok banka rakamlarını güncelledi. Ankara kulislerinden gelen bilgilere göre bankalar yeni bir hamle hazırlığı içinde. emekli maaşı alanlara verilecek olan promosyon miktarının 15.000 TL'den başlayacağı konuşuluyor. Peki, kimler banka promosyonu alabilir? Emekli promosyonu şartları neler?

Sosyal Güvenlik Kurumu ve bankalar arasında yapılan anlaşma doğrultusunda emekli vatandaşlara bankalar tarafından maaş taşıma sözü karşılığında promosyon ödemesi gerçekleştiriliyor. Emekli banka promosyonu ödemesi almak için Seçtiğiniz bankaya giderek 3 yıllığına taahhüt sözleşmesi yapmanız gerekiyor. Bu sözü veren Emeklilere promosyon tek seferde ve peşin olarak ödeniyor. anlaşma yapılan banka tarafından promosyon ödemesi 3 gün içinde hesaplara yatıyor.

YENİ RAKAMLAR 31 MAYIS TARİHİNE KADAR GEÇERLİ

Emekli promosyonu ücretleri veren bankalar güncel promosyon tekliflerini hazırladı. bankaların yeni teklifleri ise 1 Mayıs 31 Mayıs 2023 tarihleri aralığında geçerli. Bu tarihler aralığında seçtikleri bankaya maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca aynı bankadan almayı taahhüt eden emekliler promosyon alma şansına sahip olacak. Emekli promosyon kampanyaları kapsamında başka bir ödeme sözü vermeniz gerekmiyor. bazı bankalar kredi kartı kullanımı halinde ek promosyon ödemesi de sunabiliyor. Aynı zamanda Birçok banka emekli maaş müşterisi olan emeklilere düşük faizli ihtiyaç kredisi de sağlıyor.