16 milyon emekli için Temmuz ayının ilk ilave ödeme sürprizi Sabah saatlerinde duyuruldu.  Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre emeklilerin nakit ihtiyacını karşılamak üzere devlet destekli ödeme verilecek. 3 kamu Bankası Yeni emekli paketi kapsamında hem promosyon hem de ihtiyaç kredisi sağlıyor. Kamu bankalarının ihtiyaç kredisi kampanyası düşük faizli olarak sağlanacak. İşte emekliler için Temmuz ayının ilk sürprizi…

3 BANKA EMEKLİLER İÇİN KOLLARI SIVADI

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank emekliler için kolları sıvadı. 3 kamu Bankası tarafından emekli müşterilerine yönelik hem promosyon hem de ihtiyaç kredisi desteği başladı. Sabah saatlerinde yapılan açıklamaya göre 1 2 3 Temmuz'da başvurusunu yapan emeklilere bankanın promosyon fırsatları anında sunulacak. Ayrıca Nakit paraya sıkışan ve ihtiyacı olan emekliler için düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası da başladı. Emekliler acil nakit ihtiyaçları için kamu bankalarının Kapısını çalabilecek.

15000 Tl Odeme Verilecek Tckn Sonu 02468 Olanlara Hafta Sonu Mujdesi 2

TEMMUZ AYI PROMOSYON FIRSATLARI

Kamu bankaları tarafından yapılan açıklamaya göre Temmuz ayında verilecek emekli promosyonları maaş aralığına göre en az 8.000 TL en fazla 12.000 TL oldu. 10.000 TL ve üstü maaş alan tüm emekliler kampanyaya katılmak için başvurularını yapabilecek. Dul ve yetim aylığı alanlar içinde kamu bankaları tarafından sunulan yeni promosyonlar 5.000 TL olarak belirlendi. Başvuru işlemleri hem şubelerden hem de dijital bankacılık kanallarından tamamlanabilecek.

SSK ve Bağ kur Emeklisine Hafta Sonu Müjdeleri! 15 Milyon Emekliye Ek Para Ödenecek SSK ve Bağ kur Emeklisine Hafta Sonu Müjdeleri! 15 Milyon Emekliye Ek Para Ödenecek

EMEKLİYE ÖZEL KREDİ FIRSATLARI

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank aynı zamanda emekliye özel kredi fırsatları da sunuyor. Düşük faizli emekli kredisi paketi hazırlayan kamu bankaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da talimatıyla emeklinin nakit ihtiyacını hızla karşılıyor. Kamu bankalarından ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekliler Kredi notları 1200 puan ve üstü olması durumunda hemen başvurularını yapabiliyor. Emekli maaşınızı da taşımanız halinde kredi kullanmak konusunda daha avantajlı hale gelebilirsiniz. Kamu bankalarının özel fırsatlarından faydalanmak için tarihler belli oldu. 1 2 3 Temmuz tarihlerinde başvurusunu yapan emekliler anında fırsatı değerlendirebilecek.