İşiniz yoksa bu saatlerde sakın dışarı çıkmayın! Son zamanların en kuvvetlisi yaşanacak İşiniz yoksa bu saatlerde sakın dışarı çıkmayın! Son zamanların en kuvvetlisi yaşanacak

İzmir'in Torbalı ilçesinde bir binada meydana gelen doğal gaz patlaması sonucu 3 kişinin hayatını kaybettiği bilgisine yer verildi. Bir binada yaşanan doğal gaz kaynaklı patlama sonucu ölü ve yaralılar olduğu bilgisi aktarılırken bölgedeki son dakika gelişmeleri de gündemin en üst sıralarında yer alıyor. Olayda can kaybı ve yaralıların olduğu aktarılırken sağlık, polis ve itfaiye ekiplerinin bölgeye yönlendirildiği aktarılıyor.

BİNADA DOĞAL GAZ PATLAMASI

Torbalı ilçesi Ayrancılar Mahallesi'nde bir binada meydana gelen doğal gaz patlaması sonrası ilk belirlemelere göre 3 kişi hayatını kaybetti, 16 kişi yaralandı. Aktarılan bilgilere göre olay, saat 15.00 sularında Barış Manço Caddesi'ndeki bir unlu mamuller dükkanında meydana geldi. Patlamanın doğal gaz kaynaklı olduğu belirtilirken patlama sonrası cadde adeta savaş alanına döndü. Patlama sebebiyle çevredeki çok sayıda bina hasar aldı. Patlama sesini duyanlar kendilerini korku ve panik içinde sokağa attı.

Son Dakika Izmirde Bir Binada Patlama Olu Ve Yaralilar Var-2Son Dakika Izmirde Bir Binada Patlama Olu Ve Yaralilar Var-33 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Olayın ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda sağlık, polis ve itfaiye ekibi yönlendiirldi. Olay yerinden gelen ilk görüntülerde ise yerde yatan yaralılara çevredeki vatandaşların yardım etmeye çalıştığı görülüyor. Patlamanın yaşandığı bina enkaza dönerken hayatını kaybedenlerin üzerinin polis tarafından örtülürken ekiplerin güvenlik amacıyla bölgedeki tüm doğal gaz hattını kestiği de aktarılan bilgiler arasında.