Geçtiğimiz günlerde beraber tatil yapan çiftin pozları da gündemde bir süre yer almıştı. Cihangir'de kameralara yansıyan Sinan Çetin'e oğlu Rafael Cemo ve Dilan Çiçek Deniz'in aşkı soruldu. Ünlü yönetmenin gergin halleri oldukça dikkat çekici görünüyorsu. Mert Yazıcıoğlu ile ilişkisi sessiz sedasız biten Dilan Çiçek Deniz'in Nisan ayının sonlarında Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin ile aşk yaşadığı ileri sürülmüştü.

Tom Cruise yürekleri ağızlara getirdi Tom Cruise yürekleri ağızlara getirdi

“KENDİSİNE SORUN”

Aşkı onaylayan çift, son olarak Bodrum tatilinde objektiflere yakalanmıştı. Uzun bir süredir ortalarda görünmeyen Sinan Çetin, geçtiğimiz günlerde Aramızda Kalmasın kameraları tarafından Cihangir sokaklarında görüntülendi. Kameraları karşısında gören Sinan Çetin'in gergin halleri dikkat çekerken oğlu Rafael Cemo ve Dilan Çiçek Deniz aşkı sorulduğunda daha da sinirlendi. Önce 'Neler yapıyorsunuz?' sorusuna "hiçbir şey" diyerek yanıt veren Sinan Çetin, "konuşmamız bitti mi?" diyerek uzaklaşmak için çaba gösterdi. Ardından oğlu Rafael Cemo ve Dilan Çiçek Deniz'le yaşadığı aşk sorulduğunda ise "Kendisine sorun, ikinci soruya geçelim" ifadelerini kullandı.

SİNAN ÇETİN KİMDİR?

1 Mart 1953 tarihinde Van’da hayata gözlerini açmıştır. İlk ve ortaöğrenimini babasının görevi dolayısıyla Anadolu‘nun farklı şehirlerinde tamamladıktan sonra Ankara‘ya taşınmıştır. Hacettepe Üniversitesi‘nde sanat tarihi üzerine eğitim alan Çetin, grafik, resim ve fotoğrafla ilgilenmiştir ve bu alanlarda uğraşlar vermeye başlamıştır. Sonraları sinemaya yönelen rejisörün sektördeki ilk deneyimi 1975 yılında Zeki Ökten’in yönetmenliğini yaptığı Hanzo adlı filmdeki asistanlık görevi olmuştur.