Son dönemde alkol ve sigarayı da bıraktığını söyleyen Ortaç'a gelen yorum şaşkına çevirdi. Kumara olan düşkünlüğüyle bilinen Serdar Ortaç son dönemde sık sık adından söz ettirmeye devam ediyor. "15 milyon TL borç ödedim, çok şükür sıfırlandım. Şimdi kendime çalışma zamanı. İnşallah parayı bu defa tutarım" sözleriyle dikkat çekmeyi başaran Serdar Ortaç artık alkol ve sigarayı da hayatından çıkardığını dile getirdi.

Serdar Ortactan Onune 10 Milyon Dolar Koysalar Kumarda Bitirirsin Yorumuna Yanit-1BELKİ HAKLI OLABİLİRSİN

Tom Cruise yürekleri ağızlara getirdi Tom Cruise yürekleri ağızlara getirdi

Sosyal medyada sık sık yayın açarak gündem olmayı başaran şarkıcı yorum yağmuruna tutuldu. Serdar Ortaç'a bir takipçisi "Senin önüne 10 milyon dolar koysalar yine onu bitirirsin kumarda şu anda paran olmadığı için oynamıyorsun kumar. En iyisi paran olmasın hiç" yorumunu yaptı. Ortaç ise bu yoruma yanıt vererek "Belki haklı olabilirsin ama artık sıtkım sıyrıldı oynayacağımı zannetmiyorum" şeklinde yanıt verdi.

Serdar Ortactan Onune 10 Milyon Dolar Koysalar Kumarda Bitirirsin Yorumuna Yanit-2
SERDAR ORTAÇ KİMDİR?
16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. İlk öğretimini Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamlamıştır. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirmiştir. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümünde başlamıştır. Fakat tahsilini tamamlamadan üniversiteden ayrılmıştır. 1993 senesinde İstanbul'da özel radyolarda program yapımcısı ve sunucu olarak çalışmıştır.