EURO 2024 final maçı için heyecan dorukta! Şampiyon belli oluyor EURO 2024 final maçı için heyecan dorukta! Şampiyon belli oluyor

Genç yıldız Semih Kılışçsoy, son dönemdeki yükselişiyle dünya devlerinin radarına girmeyi başarmıştı. Milli formayı da terleten Semih Kılıçsoy’a İngiltere Premier Lig takımlarından Fulham talip oldu. Çok sayıda Avrupa kulübünün radarına giren Semih için Fulham’dan Beşiktaş’a 15 milyon Euroluk teklif gelmişti. Daha önce yaptığı bu teklifi kabul görmeyen Fulham’ın bu kez 20 milyon Euro ile siyah beyazlı ekibin kapısını çalacağı belirtiliyor. Beşiktaş’ın da bu teklife sıcak baktığı konuşulanlar arasında.

FULHAM SEMİH KILIÇSOY’U İSTİYOR

Beşiktaş’ın genç yıldızı Semih Kılıçsoy, çok sayıda Avrupa kulübünün radarına girmişti. Son dönemdeki başarılı performansı ile göz dolduran genç yetenek için İngiltere Premier Lig takımlarından Fulham devrede. Semih’i renklerine bağlamak isteyen Fulham, yeni bir teklifle Beşiktaş’ın kapısını çalmaya hazırlanıyor. Daha önce Semih için Beşiktaş’a 15 milyon Euro teklif götüren Fulham, bu teklifinin kabul edilmemesinin ardından yeni bir teklifle masaya oturacak.

Semih Kilicsoy Besiktastan Gidiyor Dunya Devine Imzayi Atmasi An Meselesi-1SEMİH İÇİN 20 MİLYON EURO TEKLİF EDECEKLER

Sercan Dikme’nin haberine göre, İngiliz ekibi Beşiktaşlı yetkililerle temasa geçti. Semih için Beşiktaş’a yapılmaya hazırlanan teklifin 20 milyon Euro olduğu konuşuluyor. Daha önce gelen 15 milyon Euroluk teklifi kabul etmeyen siyah beyazlı kulübün şimdi yapılması beklenen 20 milyon Euroluk teklife sıcak baktığı belirtiliyor. Semih Kılıçsoy’un Beşiktaş ile olan sözleşmesi 2028’e kadar uzatılmıştı. 18 yaşındaki genç forvetin Beşiktaş karnesi ise bu sezon çıktığı 35 maçta 12 gol ve 4 asist olarak takdir topladı.