Madalyaları Seda Sayan takınca herkes şaşkına döndü. O anlara sosyal medyada da tepki yağmuruna tutuldu. Çağlar Ökten ile 24 Nisan 2022'de dünyaevine giren Seda Sayan ne yapsa olay olmaya devam ediyor. Seda Sayan daha önce eşinin annesiyle poz verince yaş yorumları gündeme gelmişti.

Seda Sayan Esinin Ogluna Madalya Takinca Herkes Ayni Yorumu Yapti-1

“ANNESİ NEREDE?”
Eşinin ailesiyle arası gayet iyi olan Seda Sayan, Çağlar Ökten'in ilk evliliğinden dünyaya gelen oğlu Artur ile de zaman zaman bir araya gelmeye devam ediyor. Seda Sayan son olarak Artur'un dans yarışmasına konuk olarak gitti. Çağlar Ökten'in oğlu yarışmada birinci olunca madalyayı da Seda Sayan taktı. Fakat o anlar Seda Sayan'ın Artur'un elini sıkması ve poz vermek için ne yapacağını bilememesi dikkatlerden kaçmadı. Sosyal medyada gündem olan bu görüntülere "Bu çocuğun annesi nerede?", "Neden Seda Sayan takıyor madalyayı ne alaka?", "Çocuk da çok cool", "Annesi taksaydı bari" şeklinde yorumlar yapıldı.

Rapçi Çakal’dan ilkokulda cinsel içerikli şarkı! Valilik harekete geçti Rapçi Çakal’dan ilkokulda cinsel içerikli şarkı! Valilik harekete geçti

Seda Sayan Esinin Ogluna Madalya Takinca Herkes Ayni Yorumu Yapti-2
ÇAĞLAR ÖKTEN KİMDİR?
21 Haziran 1987 tarihinde hayata gözlerini açan Çağlar Ökten şu an 36 yaşındadır. Seda Sayan ile yaptığı evlilikle uzun bir süre gündemde kalmayı başaran Çağlar Ökten’in hayatı merak edilmekte ve vatandaşlar tarafından çok fazla araştırılmaktadır. 21 Haziran 1987 tarihinde doğan Ökten, Sayan'ın sunduğu televizyon programında solistlik görevini üstlenmektedir.