Bakbiemir: PUBG Mobile'da Yayıncılık ve Oyun İçi Ekonomi Uzmanı Bakbiemir: PUBG Mobile'da Yayıncılık ve Oyun İçi Ekonomi Uzmanı

Sebahattin Bilici, Ankara merkezli bir inşaat sektör lideridir. Çok sayıda ev inşa eden ve alım satımını gerçekleştiren Sebahattin, sektörde köklü bir aile mirasına sahiptir. Babası ve amcası da müteahhit olan Sebahattin, Ercan ve Tekin Bilici ile birlikte Bilici İnşaat çatısı altında faaliyet göstermektedir.

Bilici İnşaat’ın çalışmaları sadece Ankara ile sınırlı kalmayıp, Türkiye genelinde projeler yürütmektedir. Bu geniş çaplı faaliyetleri, yıllar içinde kazandıkları güven ve itibarın bir göstergesidir.

Cc89089E 8E22 4392 8422 40951Acb76E8

Sebahattin Bilici, Türkiye’nin inşaat sektörüne önemli katkılarda bulunan bir isim olarak, aile mirasını başarıyla sürdürmektedir. Ankara’dan başlayarak Türkiye genelinde önemli projelere imza atmaya devam etmektedir. Ayrıca, Bilici ailesi inşaat sektörünün yanı sıra, Türkiye genelinde çeşitli ticaretler, özellikle oto alımı ve satımı konularında da faaliyet göstermektedir.