Bafra’da evlerinin altındaki yılanlar sebebiyle uyku uyuyamayan aile, her gece tüfekle nöbet tutuyor. Evin altına basılan su ve yakılan ateş sonucunda  çıkan yılanların tekrar aynı yere girdiği iddia edilirken büyük bir yılanın sopa fırlattığına dair iddia ise ‘Yer altı canavarı’ söylentilerini beraberinde getirdi. Evin altında yer altı canavarı olduğu iddiası ve evin altında birden fazla yılan görülmesi aileyi endişelendiriyor.

Ayağı çim biçme makinesine kapılan yaşlı kadın hayatını kaybetti Ayağı çim biçme makinesine kapılan yaşlı kadın hayatını kaybetti

MAHALLEDE YILAN NÖBETİ

Samsun’un Bafra ilçesinde yaşayan Tiryaki ailesi, evlerinin altında sayılarının birden fazla olduğunu belirttikleri yılanlar sebebiyle korku ve panik yaşıyor. Mahalleliyle beraber bütün gece tüfeklerle yılan nöbeti tutan aile, bu durumu belediye ve itfaiye ile gerekli olan yerlere bildirdiklerini söylüyor. Konuyu ilettiklerinde yılanlar evin içinde olmadığı için müdahale yapılamadığını iddia eden aile, yılanları kendi çabalarıyla evin altından çıkarmaya çalıştıklarını anlattı. İlk olarak büyük ve siyah renkte bir yılan gördüklerini yılanın çok korkutucu olduğunu ve garip garip sesler çıkardığını söyleyen aile üyelerinden birisi yılanı gördükten sonra korkudan bayıldığını da ekledi. Yılanları çıkarmak için evin altına su bastıklarını ve ateş yaktıklarını söyleyen mahalle sakinleri, bu sırada 6 tane yavru yılanın çıktığını, büyük yılanlardan biri olan alalı yılanı gördüklerini ve yılanı silahla vurmak için bir sopa yardımıyla dürttükleri sırada yılanın sopayı alarak fırlattığını anlattı.

Samsun Bafrada Yilana Benzeyen Yaratik Olayi Gece Boyunca Nobet Tutuyorlar-1YER ALTI CANAVARI İDDİASI

Aile, evlerinin altında tüneller olduğunu ve yılanların hareketlerini hissettiklerini söylüyor. Geceleri uyku uyumadıklarını söyleyen aile, evin yakınında yer alan bir elektrik direğinin de yılanlar geçerken sallandığını belirtiyor. Yılanların evin içine girmesinden korktuklarını söyleyen aile, acil çözüm için yetkililere sesleniyor. Anlatılanlar ve büyük bir yılanın sopayı fırlatması olayı ise ‘Evin altında yer altı canavarı var’ iddialarını beraberinde getirdi.