Son günlerde mülteci meselesi ve Esad ile görüşme konularıyla siyaset gündeminin ilk sıralarında yerini alan CHP lideri Özgür Özel, giydiği ekoseli ceket ile sosyal medyada çok konuşuldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile özdeşleşen ve ismi ‘kazandıran ceket’ olarak anılan ekoseli ceketin aynısından giyen Özel, 31 Mart Yerel Seçimlerine gönderme yaparak ’47 yıl sonra birinci parti olmuşuz bir kere de biz giyelim’ yorumunda bulundu.

SİNAN ATEŞ’İN EŞİ AYŞE ATEŞ İLE GÖRÜŞTÜ

Normalleşme adımları, son dönemdeki çıkışları ve mülteciler ve Esad ile görüşme konusunda yaptığı açıklamalar ile gündemde olan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş ile görüşme gerçekleştirdi. Özel’in Ayşe Ateş ile yaptığı görüşmede giydiği ceket ise sosyal medyanın gündemine yerleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile özdeşleşen ekoseli ceketin aynısından giyen Özel, ‘winner ceket’ ile ilgili yorumlara da kayıtsız kalamadı.

Ozgur Ozel Winner Ceketi Cekti Sosyal Medya Yikildi Iste Ilk Aciklama-1ÖZGÜR ÖZEL’DEN CEKET YORUMU

Mustafa Sarıgül video olayı hakkında açıklama yaptı! Ortalığı karıştıran görüntüler Mustafa Sarıgül video olayı hakkında açıklama yaptı! Ortalığı karıştıran görüntüler

Ekoseli ceket tercihi çok konuşulan CHP lideri Özgür Özel, Fatih Altaylı’nın programında yaptığı açıklamalarda giydiği ceket ile ilgili gelen yorumlara da yanıt verdi. Bu ceketi giymesinde özel bir mesaj olmadığını söyleyen Özel, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan Yerel Seçimlere dikkat çekti ve ‘Bir kere de biz giyelim. Kime ne zararı var? 47 yıl sonra birinci parti olmuşuz. Ceketin adı winner (kazanan) ceket. Özel bir mesaj yok ama bir kere de biz giyelim ne olmuş dedik. Artık winner biziz. Bir başarıyı tek başına lidere mal etmek sosyal demokrat partiye yakışmaz.’ ifadelerine yer verdi. 

Ozgur Ozel Winner Ceketi Cekti Sosyal Medya Yikildi Iste Ilk Aciklama-2