Dünyaca ünlü yıldız kıyafetiyle alay konusu oldu! “Bebek bezi giymiş gibi” Dünyaca ünlü yıldız kıyafetiyle alay konusu oldu! “Bebek bezi giymiş gibi”

Öğretmen eşiyle mutlu bir evliliği olan Buldu kızını paylaşınca yorumlarda arka arkaya geldi. Ecem Erkek'ten sonra Onur Buldu da yeni sezonda Güldür Güldür Show’a dönüş yapan isim oldu. Bu güzel haber Buldu'nun fanlarını oldukça mutlu etti.

Onur Buldunun Esini Ve Kizini Gorenler Yorum Yagmuruna Tuttu-1

KIZI ONUR BULDU’YA ÇOK BENZETİLDİ
Oyuncu Onur Buldu özel hayatıyla oldukça merak edilen bir oyuncu. Onur Buldu, 2020 yılında öğretmen Duygu Kozoğlu ile sessiz sedasız dünyaevine girmişti. Çift, kızları Masal'ı kucaklarına alarak, ilk kez anne ve baba olmanın duygusunu tatmıştı. Geçtiğimiz günlerde objektiflere yakalanan çift "Nazardan çok korkuyoruz. Masal'ı çekmezseniz çok mutlu olurum" sözleriyle dikkat çekmişti. Başarılı oyuncunun kızını görenler kendilerini tutamadı ve "Babanın kopyası", "Eşiniz gücenmesin ama sizin kız versiyonunuz", "Aşırı babaya benziyor" şeklinde yorumlar yaptı. Onur Buldu'nun eşinin güzelliğide yorum yağmuruna tutuldu.

Onur Buldunun Esini Ve Kizini Gorenler Yorum Yagmuruna Tuttu-2
ONUR BULDU HAKKINDA
Onur Buldu, 4 Ağustos 1982 tarihinde İzmir, Bergama’da hayata gözlerini açmıştır. Annesi Tunceli‘li ebe hemşire, babası bir öğretmen. İzmir, Menemen’de büyümüştür. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim almıştır. İzmir Devlet Tiyatrosu’nda bir süre görev almıştır ve Keşanlı Ali Destanı oyununda rol almıştır. Daha sonra İstanbul’a yerleşen oyuncu, birçok dizi ve sinema yapımında rol almıştır. “Papatyam” dizisinde Metin Akpınar ile karşılıklı oynamıştır.