Adriana Lima'nın 15 yaşında ki kızı model oluyor Adriana Lima'nın 15 yaşında ki kızı model oluyor

Konseri "Ne Mutlu Türküm Diyene" sözleriyle bitiren Bengü, seyirciler tarafından tepkiyle karşılandı. Onlarca kişi bir anda sahneye şişe fırlatmaya başladı. Konser maratonuna tüm hızıyla devam eden ünlü şarkıcı Bengü, Kültür ve Turizm Bakanlığınca düzenlenen "Van Kültür Yolu Festivali" çerçevesinde Van'da sahne aldı. Arka arkaya sevilen şarkılarını seslendiren Bengü, konserin sonunda protesto edildi.
“VAN’A HEP GELMEK İSTİYORDUM”

Van'da ilk defa konser verdiği için duyduğu mutluluğu anlatan şarkıcı, "Uzun zamandır hiç bu kadar heyecanlanmamıştım, kalbim duracak gibi oldu. Van'a hep gelmek istedim ama kısmet olmadı. Böyle güzel bir festival düzenleyen Kültür ve Turizm Bakanlığımıza teşekkür ederim. Festival inanılmaz güzel ve kalabalığın enerjisini hissedebiliyorum. Çok güzelsiniz" şeklinde ifadeler kullandı.

Ne Mutlu Turkum Diyene Diyen Sarkici Benguye Pet Sise Firlattilar-1
Bengü'nün konserinin sonunda ise beklenmedik bir olay yaşandı. Şarkılarını seslendirdikten sonra "Ne mutlu Türküm diyene" sözleriyle konserini bitirmeyi tercih eden Bengü'ye seyircilerden tepki topladı. Van Ekspres hesabından yayınlanan görüntüde şarkıcıya öfkelenen onlarca vatandaş, ellerindeki pet şişeleri sahneye fırlattığı görüldü. Van konserinden kareleri sosyal medya hesabından yayınlayan Bengü, yaşanan olayla ilgili henüz bir açıklamada bulunmadı.