22 yaşındaki Nevrigül Alan’ın ölümü aylardır Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında işlenmiş ve izleyiciler de genç kadının ölümüyle ilgili tüm detayları ve canlı yayındaki gelişmeleri yakından takip etmişti. Nevrigül Alan’la ilgili tüm detaylar canlı yayında ele alınırken kız kardeş Nazmiye Tutaner de uzun süre gündemin en çok konuşulanları arasında yerini almıştı. Nazmiye’nin canlı yayındaki garip tavırları ve açıklamaları şüphe uyandırmış ve herkes Nazmiye Tutaner’in bir şeyler bildiğini ancak sakladığını iddia etmişti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündem olan Nazmiye’nin son hali ise görenleri şaşırtıyor.

NAZMİYE’NİN CANLI YAYINDAKİ TAVIRLARI ÇOK KONUŞULMUŞTU

Nevirgül Alan’ın kız kardeşi Nazmiye Tutaner, ablasının ölümüyle ilgili çözülemeyen düğümlerin Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında çözüme kavuşturulmaya çalışıldığı dönemde programa konuk olmuş ve canlı yayındaki tavırlarıyla dikkat çekmişti. Canlı yayındaki iddiaları ve açıklamalarıyla dikkat çeken Nazmiye, ablasını kıskandığını kabul etmiş ancak başka bir şey düşünmediğini söylemişti. Canlı yayındaki birçok soruyu yanıtsız bırakan Nazmiye, zaman zaman canlı yayında sinir krizi geçirmiş ve kendisini kaybettiği anlar da olmuştu.

Genç görünmek için yüzüne somon spermi enjekte ettirdi Genç görünmek için yüzüne somon spermi enjekte ettirdi

Nazmiye Tutaner Son Haliyle Taninamiyor Muge Anlida Ortaligi Birbirine Katmisti-2GÜVENLİĞE ATTIĞI MESAJ ÇOK KONUŞULMUŞTU

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında güvenlik için bulunan görevliye attığı mesajla da çok konuşulan Nazmiye Tutaner, tanımadığı güvenlik görevlisine neden mesaj attığı sorulduğunda ise iddiaları reddetmiş, sevgilisi olduğunu söylemişti. Nazmiye'nin güvenlik görevlisine attığı mesajda; 'Sen niye ikide bir hep benim önüme geçiyorsun?' yazdığı öğrenilmişti. Canlı yayında kamera önünde ve kamera arkasında sık sık sinir krizi geçiren Nazmiye, sosyal medya platformlarından da videolar paylaşmaya devam etti. Müge Anlı’da işlenen Nevrigül Alan dosyasıyla ilgili Müge Anlı’dan açıklama gelmiş ve Anlı, 2023 yılının Aralık ayında yaptığı açıklamada; dosyaya dair önemli gelişmeler olduğunu ve dosyanın tam olarak kapanmadığını belirtmişti. Genç kadının ölümüyle ilgili herhangi bir bilgiye ulaşılamazken kız kardeş Nazmiye’nin sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar zaman zaman gündeme gelmeye devam ediyor. 

Nazmiye Tutaner Son Haliyle Taninamiyor Muge Anlida Ortaligi Birbirine Katmisti-1